Sie 30, 2013
1951 Wyświetleń
0 0

100 nowych miejsc pracy w gminie Nowogrodziec

Napisany przez

22 sierpnia roku na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości S.A w Wykrotach w TBAI Poland, japońskiej firmie grupy Toyota Boshoku i Aisin,  na zaproszenie Pana Masaki Suzuki – Prezesa firmy, Robert Relich – Burmistrz Nowogrodźca uczestniczył w uroczystości oficjalnego rozpoczęcia produkcji siedzeń samochodowych dla koncernu BMW.

Pan Masaki Suzuki, Prezes TBAI Poland w słowach skierowanych do uczestników uroczystości podkreślił bardzo dobrą współpracę z Gminą Nowogrodziec.

Przedstawił także list dr Shuhei Toyoda – Prezesa TOYOTA BOSHOKU do pracowników TBAI Poland w Wykrotach wyrażający podziękowania za dotychczasową współpracę i życzenia wytrwałości w obliczu wyzwania jakim jest nowy projekt:” rozpoczęcie produkcji siedzeń samochodowych dla koncernu BMW ”.

W wyniku rozbudowy zakładu powstało nowych 100 miejsc pracy, pracownicy stanowią wysoko wykwalifikowaną kadrę, potrafiącą sprostać najwyższym wymaganiom jakości i zadowolenia klientów.

Burmistrz Nowogrodźca serdecznie podziękował, życząc dalszej realizacji celów biznesowych. Podkreślił, że obecnie TBAI Poland jest najważniejszym i najlepszym przedsiębiorcą w strefie we współpracy  z Gminą. Za szczególnie ważne uznał uczestnictwo firmy w życiu gospodarczym, społecznym  i edukacyjnym  gminy. Ogromne znaczenie stanowi zaufanie we współpracy  i zrozumienie dla roli samorządu i oczekiwań społecznych.

Informacja i zdjęcie: nowogrodziec.pl

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do 100 nowych miejsc pracy w gminie Nowogrodziec

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  pl_PLPolish
  pl_PLPolish
  Bobrzanie.pl
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Szukają świadka tragedii

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu poszukują kierowcy białego lub szarego samochodu dostawczego, który był bezpośrednim świadkiem wypadku z udziałem...

  Zamknij