Lip 5, 2013
987 Wyświetleń
0 0

Uwaga Konkurs! Bolesławiec City Center zapłaci za Twoje zakupy!

Napisany przez

Kochani! Wakacje w pełni – niektórzy z Was już zaczęli letni wypoczynek, inni dopiero go planują… szykujemy nasze pociechy do pierwszych samodzielnych wyjazdów na kolonie, szukamy najkorzystniejszych ofert last minute i nerwowo spoglądamy na prognozę pogody, mając cichą nadzieję, że w tym roku będzie słonecznie i bezdeszczowo nad polskim morzem…

Już w najbliższy poniedziałek, 8 lipca, Bolesławiecka Galeria rozpoczyna wyjątkowy konkurs, w którym nagrodami są darmowe zakupy w sklepach BCC. Jednym słowem – BCC Zapłaci za Twoje zakupy! Im wyższa wartość zakupów tym lepiej – Galeria BCCenter płaci za wszystko!

Wystarczy, że dokonacie zakupów na kwotę minimum 25 zł, wypełnicie kupon konkursowy, udzielicie ciekawej odpowiedzi na pytanie “Dlaczego to ja powinienem wygrać?” i razem z paragonem wrzucicie do urny… W każdy kolejny poniedziałek – począwszy od 15 lipca, wyłonimy 7 zwycięzców, którym zapłacimy za zakupy! Czy to nie miłe?

Słuchajcie również uważnie Muzycznego Radia – do szczęśliwców będziemy dzwonić bezpośrednio na antenie w każdy poniedziałek, po południu.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.bccenter.pl.

Tagi artykułu:
· · ·
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Z pamiętnika Męża Mojej Znajomej…

- Czytaj! – ryknął gruby brulion głosem Mojej Znajomej zaraz po tym, jak otworzyłam drzwi wejściowe mojego domu po usłyszeniu...

Zamknij