Cze 11, 2013
1588 Wyświetleń
0 0

Oferty erotyczne już bez sąsiedztwa kamer z sanktuarium

Napisany przez

W lutym wskutek interwencji czytelnika pisaliśmy o tym, że na portalu Istotne.pl oferty erotyczne sąsiadują z linkami do kamer pokazujących wnętrze bolesławieckiego sanktuarium. Czytelnik był oburzony tym, że jego dziecko zobaczyło na stronie penisa. Nasza czujna czytelniczka przysłała nam wczoraj informację, że linki do kamer już nie pojawiają się przy ofertach erotycznych.

Stało się tak mimo faktu, że właściciel portalu Istotne.pl. Krzysztof Gwizdała w dyskusji na facebookowym profilu fundatora jednej z kamer, Dariusza Kwaśniewskiego, bagatelizował sąsiedztwo linków do kamer i ofert erotycznych.

– Nie jest (…) istotne to, że „sex informacje” są na stronie OBOK LINKU do kamery, przy pomocy której można zobaczyć (piękny przecież) ołtarz w naszej bazylice. Za WYSOCE NIESTOSOWNĄ uważam ich obecność… W OGÓLE! – pisał we wspomnianej dyskusji  Kwaśniewski.

Teraz, pozbawione sąsiedztwa linków do kamer sanktuarium, oferty typu: “Zrobię minetkę…” (cytat), wydają się być na “istotnych”… bardziej na miejscu.

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Oferty erotyczne już bez sąsiedztwa kamer z sanktuarium

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  pl_PLPolish
  pl_PLPolish
  Bobrzanie.pl
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  MORYSON – taniej dla maturzystów, studentów i uczniów

  Tylko w Salonie Moryson dla tegorocznych maturzystów, studentów i uczniów od poniedziałku do czwartku w godz. 12-14 zniżka 50% na...

  Zamknij