20 maja, 2013
1021 Wyświetleń
0 0

Zatrzymano podejrzanego o napad na Lotto

Napisany przez

Policja schwytała w piątek 31 – latka, mieszkańca Bolesławca, który jest podejrzany o napad na kolekturę LOTTO przy ulicy Starzyńskiego.

Napad miał miejsce 10 maja. Pracownica LOTTO opuściła na chwilę zamkniętą kasę aby zetrzeć podłogę w części kolektury przeznaczonej dla klientów. Napastnik zaczął ją bić ciężkim przedmiotem. Bił ją głównie po głowie, wepchnął ją do tego drugiego pomieszczenia i zabrał pieniądze. Było tego około pięciuset złotych.

Schwytanie podejrzanego zajęło policjantom zaledwie 8 dni. Był już wcześniej karany, ale Prokuratura Rejonowa w Bolesławcu nie wnioskowała o areszt. Mężczyzna ma dozór policyjny. Nie przyznał się do winy.

Postawiono mu zarzut z artykułu 280 Kodeksu Karnego, paragraf 1, czyli jest oskarżony o rozbój za co grozi mu kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Ofiara napadu, według obecnie posiadanych przez prokuraturę danych ma obrażenia poniżej siedmiu dni. Prokuratura czeka jednak na uzupełniającą opinię lekarską.

Na tę kolekturę napadnięto 10 maja

Na tę kolekturę napadnięto 10 maja

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
news · wideo
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Festiwal dojrzewający

VI Festiwal Tańca Orientalnego i Flamenco w Teatrze Starym pokazał, że impreza co roku jest lepiej przemyślana i zorganizowana. Że...

Zamknij