Kwi 16, 2013
745 Wyświetleń
0 0

Obrobili 42 altanki

Napisany przez

Policja zatrzymała dwóch osiemnastolatków z Bolesławca. W ciągu dziewięciu dni od Wielkiej Soboty 42 razy włamywali się i kradli rzeczy pozostawione przez mieszkańców na działkach. 

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu zatrzymali złodziei, kiedy ci szli do punktu skupu złomu sprzedać skradzioną dzień wcześniej butlę gazową.

Policjanci ustalili, że dwaj młodzi mężczyźni przez dziewięć dni dokonali łącznie 42 włamań do altanek na ogródkach działkowych znajdujących się na terenie Bolesławca. Złodzieje kradli głównie przewody, wodomierze, butle gazowe. Ze skradzionych przedmiotów podejrzani pozyskiwali m.in. miedź. Tak zdobyte surowce wtórne sprzedawali w skupie złomu.

Podejrzani przyznali się do zarzucanych im czynów. Za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Tagi artykułu:
· · · ·
Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak będzie na Gliniadzie?

Ustalanie konkretów i wstępne uzgodnienia organizacyjne dotyczące tegorocznej Gliniady ruszają pełną parą. Najważniejszą chyba stuprocentowopewną informacją „na dzisiaj” jest to,...

Zamknij