Mar 8, 2013
1113 Wyświetleń
0 0

Strategia Strategii, czyli po burzy

Napisany przez

No i walnęło…

Z zamierzonej dyskusji na temat obecności powiatu bolesławieckiego w niedawno przyjętej Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego, czytelnicy Bobrzan i Istotnych (tego drugiego w dość subiektywnym ujęciu “felietonu”) stali się obserwatorami, przyznaję, mało sympatycznych „igrzysk”.

Wychodzi na to, że aby zainteresować (m.in. lokalne medium) Strategią Rozwoju Województwa Dolnośląskiego należy się „wziąć za łby” i pisać nie na temat… Może i jest to jakaś strategia, aby zwrócić uwagę co jest tak ważnego, że dochodzi do tego typu spięć. Pół biedy gdyby ta wymiana zdań z Dariuszem Kwaśniewskim ad personam (której inicjatorem nie byłem) zainteresowała “istotny” portal Strategią i tym jakie znaczenie ma m.in. dla bolesławian – to lokalny, w końcu tabloid, określił piórem “felietonistki” temat Strategii  „nudnym” i zabrał się za analizę pełnej emocji dyskusji. No cóż, jakie zainteresowania – takie tematy. Pomijam fakt dość subiektywnej analizy wymiany zdań dokonanej przez moją antyfankę, (której nie podoba się moja filozofia niezwiązywania umysłów i rąk lokalnych mediów miejską kasą), to mimo wszystko mam nadzieję, że ta nasza publiczna wymiana zdań z Dariuszem Kwaśniewskim była swoistym katharsis otwierającym nową kartę współpracy. Ja tego chcę i mam nadzieję, że Dariusz Kwaśniewski też.

Kategorie:
Małkowski
Facebook Profile photo
http://www.maciejmalkowski.pl

Bolesławiec - Świeradów Zdrój, to przestrzeń, w której aktualnie przebywam, pracuję, wypoczywam, z której czerpię natchnienie do życia. Samorządowiec, założyciel inicjatywy IMPULS MIASTA. Radny miasta Bolesławiec VII kadencji (wcześniej radny Powiatu IV i V kad.) Kiedy Bóg da i czas pozwoli zapatrzony w nocne niebo okiem również uzbrojonym. Zapraszam na moją stronę www.maciejmalkowski.pl oraz www.impulsmiasta.pl

Komentarze do Strategia Strategii, czyli po burzy

  • Panie Maćku, najwyraźniej dokument pod nazwą “Strategia Rozwoju Istotnych” zakłada, że portal ma się oprzeć na potyczkach i skakaniu sobie do oczu lokalnej elity politycznej. Choć akurat lokuje to “rzetelne i wyważone” medium w kategorii tabloida.
    Zresztą korzystając z okazji Krzysztof nie omieszkał nawet w komentarzach pod felietonem czepić się mojej skromnej osoby (gdzie mnie do takiego towarzystwa??) . Cytat: “Brzmisz jak wiceprezes Via Sudetica, który próbuje wmówić nam, że źle piszemy o Gliniadzie. To nonsens, ale on go w kółko powtarza”.
    Teraz jak będziecie z Panem Darkiem chcieli wykazać sobie nawzajem gadanie bzdur możecie zapożyczyć z klasyka :))))

    Mariusz Lickiewicz 08/03/2013 22:11 Odpowiedz
  • :)

    Dariusz Kwaśniewski 08/03/2013 15:43 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Obejrzyj “Negatyw” – film który powstał w Pracowni Edukacji Filmowej BOK-MCC

„Negatyw” to historia Adriana – nastolatka, który stracił matkę. Po jej śmierci wychowuje go ojciec, który nie radzi sobie z...

Zamknij