Sty 24, 2013
1360 Wyświetleń
0 0

Z telewizyjnej taśmoteki – odcinek z 23 stycznia 2013

Napisany przez

W tym wydaniu programu znajdziecie relację z roku 2001 kiedy to uczniowie Szkoły podstawowej nr 3 przygotowali uroczystość dla kombatantów z Armii Krajowej. Można obejrzeć również materiał ze spotkania ze Stanisławem Borowskim, które w Bolesławieckim Ośrodku Kultury prowadziła i zorganizowała Danuta Maślicka w 1996 roku.

Zapraszamy też na zawody strażackie z 1997 roku i na prawdziwy rarytas – Konkurs Piosenki Biesiadnej zorganizowany w sali Forum w 1995 roku. “Idole”, “Szanse na sukces” czy inne “Mam talent” to przy bolesławieckim konkursie sprzed 18 lat amatorka i prymityw. A jednym z uczestników konkursu jest znany nie tylko w Bolesławcu Maciej Tylenda.

Wśród bohaterów tego wydanie programu są: Robert Kuśmierczak, Włodzimierz Kowalski, Stanisław Borowski, Wojtek Szajwaj, Ryszard Gruchawka, Danuta Maślicka, Grzegorz Kocon, Alojzy Skóra, Lidia Jop, Urszula Baworowska, Małgorzata Podosek, Andrzej Bobrowski, Irena Ścisło, Jan Miechowicz, Maciej Tylenda, Marzena Ratajska, Kaja Ratajska, Justyna Ratajska

W związku z tym, że Telewizja lokalna Azart Sat nie życzy sobie udostępniania na portalu bobrzanie.pl swoich materiałów wideo (choć umożliwia ich udostępnianie) programu nie obejrzycie już na bobrzanach, możecie obejrzeć go TUTAJ.

Stronę Telewizji Lokalnej Azart Sat znajdziecie TUTAJ.

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Z telewizyjnej taśmoteki – odcinek z 23 stycznia 2013

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Myśl globalnie, działaj lokalnie

Rozpoczął się nowy rok, a wraz z nim okres rozliczeń podatkowych za rok 2012. Wielu z nas w najbliższym czasie...

Zamknij