Lis 23, 2012
1419 Wyświetleń
0 0

W końcu! Katarzyna Sas!

Napisany przez
Młodzieżowy Dom Kultury i Teatr Stary zapraszają na wystawę „W końcu!” Katarzyny Sas. Wernisaż odbędzie się 6 grudnia 2012r. o godz. 17 w foyer Teatru (I piętro).
Katarzyna Sas jest absolwentką wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych, gdzie w 1999r. uzyskała dyplom z zakresu projektowania form przemysłowych na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego, a w 2008r. ukończyła studia podyplomowe „Dyscypliny plastyczne w architekturze, specjalizacja kierunkowa: witraż”.Od wielu lat związana z Młodzieżowym Domem Kultury w Bolesławcu, gdzie zajmuje się edukacją plastyczną dzieci i młodzieży, a od 2009r. także seniorów na Uniwersytecie Trzeciego Wieku, również w Bolesławcu.

W jej pracy twórczej dominują takie techniki jak batik, witraż, szklana mozaika, a ostatnio ceramika. Poza tym zajmuje się realizacjami z zakresu projektowania przestrzennego i formami biżuteryjnymi.

Uczestniczyła w wielu wystawach zbiorowych, ale „W końcu!” jest jej pierwszą indywidualną prezentacją. Na wystawie będzie można zobaczyć m.in. prace w technice batiku, witraże, ceramiczne kafle i mozaiki.

 

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
polecamy
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Szpital przestanie istnieć?

Choć to może wydawać się niemożliwe, to zdaniem Dyrektora ds. lecznictwa Wojciecha Donotka z Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie...

Zamknij