Lut 14, 2018
355 Wyświetleń
3 2

Jak to robią single?

Napisany przez

Dla większości osób ten dzień jest najbardziej depresyjnym dniem w roku. I wcale nie mam tu na myśli Blue Monday. Dla singli Walentynki to kolejne komercyjne i znienawidzone święto. Zatem co w tym dniu jest nie tak?

Motyw serca, miłości i zakochania wciśnięty dosłownie wszędzie. Gdzie nie spojrzę, tam ogromna miłość. Nic w tym dniu nie jest normalne. Wszytko jest czerwone, z różami albo w kształcie serca. Od rana w radio piosenki o miłości a telewizja zawalona romantycznymi filmami. Jak w tym dniu radzą sobie single?

Oczywiście jak wszystko na tym świecie dzielą się na dwie grupy. W pierwszej grupie znajdują się single, którzy kompletnie nie radzą sobie z tym świętem. Zawalają się pracą, aby tylko nie myśleć o swojej samotności. Najczęściej u tego typu singli dzień kończy się kilkoma butelkami wina, ogromnym pudełkiem lodów i filmem o wielkiej miłości aż po grób. Generalnie dramat!

Jest też druga grupa singli, która do Walentynek podchodzi pół żartem, pół serio. Nie przejmują się tym, że wieczorem nie zjedzą romantycznej kolacji z ukochaną czy ukochanym. Wiedzą, że w tym dniu wbrew pozorom nie są sami. Ich wieczór wygląda tak: zbiera się ekipa singli, która miesza alkohol z coca colą, kupuje popcorn i idzie do kina pośmiać się z kolejnej części filmu fantasy. Mam tu na myśli “50 twarzy Greya”. Później świętowanie przenosi się do domu i trwa do białego rana. Według nich to są idealnie spędzone Walentynki. Sami nie uważają się za singli, ponieważ są w związku z wolnością i dobrą zabawą.

Walentynki powszechnie są kojarzone ze świętem dla zakochanych par. Nie do końca jest to prawdą. Walentynki to przede wszystkim święto miłości. A miłość nie ogranicza się tylko do partnera lub partnerki. Kochamy naszych bliskich, rodzinę i przyjaciół. Właśnie z nimi powinniśmy spędzać ten dzień. Okazywać swoje uczucia i pokazywać im jak wiele znaczą w naszym życiu. To są prawdziwe Walentynki. I wcale nie muszą kojarzyć się ze samotnością. Kochamy i jesteśmy kochani.

A Ty, do jakiej należysz grupy singli?

Karolina Kozioł

Tagi artykułu:
·
Kategorie:
blogi
http://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This
Bobrzanie.pl