Lut 26, 2017
345 Wyświetleń
2 1

Psychofotki w Bolesławcu

Napisany przez
300x300px_cocodrilo-01

21 marca w Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł” o godzinie 18  rozpocznie się się wernisaż fotografii Krystiana Kawy.

Z ponad 20 tysięcy fotek wyselekcjonowano około 350, zamknięto w schematy, kategorie, ułożono w ekspozycje i przygotowano do druku. Tematem jest nasze miasto Bolesławiec. Koszt wydruku fotek pokrył dobroczyńca. Patronat medialny objął portal Bolec.Info.

W tym momencie  zbieramy środki na wydruk 200 plakatów, by dotrzeć nie tylko do internautów. Przy okazji ubarwić nasze miasto. Jeśli ktoś ma ochotę wspomóc projekt prosimy o kontakt z reakcją Bolec.Info.

Kliknij i polub:

Instagram, Facebook.

 

Tagi artykułu:
·
Kategorie:
fotonews

Fotograf współpracujący z portalami Bolec.Info i Bobrzanie.pl. Bolesławianin od 17.11.2015. Facet od fotek - psychofotek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This
Menu Title