Wrz 3, 2019
447 Wyświetleń
0 0

Festyn oraz pchli targ w goerlitzkim Zoo

Napisany przez

8 września 2019 w godz. od 10:00 do 18:00 Naturschutz-Tierpark Nasze Zoo Görlitz-Zgorzelec zaprasza wszystkich przyjacół i sympatyków zwierząt, wystawców oraz kupujących na wspólne świętowanie tradycyjnego festynu.

 

Także w tym roku pracownicy zoo opracowali wszechstronny program. Na gości odwiedzających zoo tego dnia czekać będą: stoisko przy , którym wraz z opiekunami zwierząt można budować zabawki dla zwierzęcych mieszkańców zoo, liczne prezentacje zwierząt, które dostarczą wielu ciekawostek ze świata zwierząt tych mieszkających w zoo jak i ich pobratymców na wolności. Najmłodsi znajdą wspaniałą zabawę oraz mnóstwo radości przy kole fortuny oraz malowaniu twarzy na rzecz ochrony gatunków. A w pełnym makijażu zrobią sobie fotkę  na ściance w towarzystwie pandziej maskotki.  Kolejną atrakcją będzie „promenada kupiecka” w wiosce Tybetańskiej, tutaj regionalni handlowcy oferować będą naturalne produkty jak np. miód, wyroby wełniane i wiele innych. Na stoiskach kreatywnych z zabawami oraz rekodziełem, jodze dla wszystkich na balkonie domu tybetańskiegoo czy pokazie sztuki walki w stajni dla wielbłądów, każdy znajdzie coś dla siebie! Całość dopełni pchli targ na łące przy stawie. O oprawę muzyczną zabda „BailaThea”, dostawcą doznań dla podniebienia będzie bar „Korytkowo” ze swoimi przysmakami, które przygotowane są w myśl zrównoważonego rozwoju.

 Foto: www.zoo-goerlitz.de, C. Hammer

 Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl nasze-zoo@tierpark-goerlitz.de
tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 930 00 

Cennik: https://www.tierpark-goerlitz.de/pl/Preise.html

Kategorie:
news

Nasze Zoo Goerlitz-Zgorzelec to oaza w środku miasta, która w fantazyjny sposób pokazuje 500 zwierząt mieszkających w zagrodach zbliżonych do warunków naturalnych. Nasze Zoo to miejsce atrakcyjne również dla polskich gości, które wychodzi im naprzeciw poprzez powstającą właśnie nową, opracowaną w polskiej i niemieckiej wersji językowej stronę internetową, dwujęzyczne opisy i informacje przy wybiegach dla zwierząt , placach zabaw i grach przyrodniczych oraz zatrudnienie polskojęzycznego personelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
We wrześniu czytamy o duchowym życiu mózgu

    We wrześniu IBUK Libra poleca PREZENT "Duchowe życie mózgu" Kennetha M. Heilmana i Russella S. Dondy.   Na...

Zamknij