Lip 30, 2019
479 Wyświetleń
1 0

Drugi etap rekrutacji w FIEGE!Napisany przez

Wystartuj z FIEGE!
 Najmłodsze dziecko FIEGE, rodzinnej firmy z branży logistycznej, to Centrum Dystrybucyjne w Osłej koło Bolesławca. Zatrudniło już pierwsze osoby, które obecnie szkolą się w Holandii i będą pełnić funkcję mentorów dla nowo przyjętych.
Dla pierwszych pracowników ważne jest zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na podstawie umowy o pracę. Proces rekrutacji osobiście nadzoruje Hubert Sadowski — Kierownik Centrum Dystrybucyjnego. Tak prowadzona rekrutacja pozwala od początku budować szczerą, otwartą komunikację, a także trwałe, serdeczne relacje w zespole.
Istotny dla zatrudnianych jest także pięciodniowy tydzień pracy z wolnymi niedzielami, umożliwiający zachowanie balansu pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.

Poszukiwani specjaliści

- Docelowo nasz magazyn ma być obsługiwany przez 200 osób, zatem z pewnością nie utracimy charakteru niewielkiej, rodzinnej firmy, w której wszyscy lubią ze sobą pracować – mówi Liza Julia Gargulińska, specjalistka ds. rekrutacji w Osłej. 
Na obecnym etapie FIEGE poszukuje osób z uprawnieniami UDT w charakterze operatorów wózków widłowych oraz pracowników magazynu ze świadectwami ukończenia kursów dla operatorów wózków widłowych.

Mile widziani są także kandydaci z dobrą znajomością języka angielskiego (minimum B1) do prac biurowych i kontaktu z klientem na stanowiska specjalistów ds. logistyki. FIEGE w tej rekrutacji daje szansę początkującym, pod warunkiem otwartości na rozwój.
Cały czas zatrudniają na stanowiska liderów magazynowych, z umiejętnościami kierowania zespołem oraz zapewniania wysokiej jakości i wydajności usług magazynowych.

Bez dobrego sternika nie ma załogi, dlatego firma intensywnie poszukuje kierowników zmiany z językiem angielskim. Ich zadania to zapewnienie ciągłości funkcjonowania podległego obszaru, kierowanie zespołem, ale też co ważne dla wszystkich — wdrażanie usprawnień oraz pilotowanie rozwoju podległych pracowników.
Atuty pracodawcy
Firma oferuje realne do wypracowania premie. Wynagrodzenie wzrasta wraz ze stażem pracy. Pracownicy mogą liczyć na bezpłatną opiekę medyczną i dofinansowanie karty Multisport. Na Święta Bożego Narodzenia są bony dla pracowników i paczki dla dzieci. Podczas corocznych imprez integracyjnych można miło spędzić czas z koleżankami i kolegami z pracy.

Nie trzeba obawiać się ciężkiej i monotonnej pracy. Asortyment jest zmieniany sezonowo, a przy tym mocno zróżnicowany. Paczki ważą zazwyczaj maksymalnie do 5 kg. Nie jest to również praca na akord. Każdy nowy pracownik objęty jest specjalnym programem wdrożeniowym, który trwa od 2 do 4 tygodni.

FIEGE to pracodawca wyróżniony po raz kolejny tytułem „Solidny Pracodawca Roku”. Firma znalazła się także w gronie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce (tytuł „Gazeli Biznesu ”).

Kontakt do działu rekrutacji: 695 251 064, 609 091 476, www.fiege.pl, zakładka KARIERA


Tagi artykułu:
· · · · · · ·
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
5000 stóp ponad ziemią

Serdecznie zapraszamy do CKiS "Muza" w Nowogrodźcu na wydarzenie prawdziwie wysokich lotów! Wernisaż fotografii lotniczej wraz z koncertem piosenek o...

Zamknij