21 maja, 2019
1668 Wyświetleń
3 1

Nowy stabilny pracodawca w naszej okolicy

Napisany przez

Grupa FIEGE z siedzibą w Greven w Westfalii, jest wiodącym europejskim operatorem logistycznym, specjalizującym się w skutecznych logistycznych rozwiązaniach dostarczanych w ramach łańcucha dostaw. Firma zatrudnia ponad 12.000 pracowników w 178 oddziałach, działa w 15 krajach, na międzynarodową skalę. Założona została przez Joana Josepha Fiege w 1873 roku. Firma nadal jest zarządzana przez przedstawicieli piątego już pokolenia rodziny Fiege, panowie Jens i Felix Fiege to członkowie czteroosobowego zarządu.

FIEGE w najbliższych tygodniach uruchamia kolejny już oddział, tym razem w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej S.A. (LSSE), podstrefa Krzywa. Operator logistyczny będzie obsługiwał tutaj klienta z branży sieci handlowych. Na potrzeby tego konkretnego projektu FIEGE zatrudni do 200 osób.

W Polsce firma rozwija się już od ponad 20 lat. Oddział w Krzywej jest 10. lokalizacją tego operatora usług logistycznych. Rodzina pracowników FIEGE w Polsce liczy już niemal 3000 osób. W swojej historii firma zdobyła wiele wyróżnień i nagród, w tym „Operator Logistyczny roku”, „Wiarygodna Firma”, „Solidny Pracodawca” czy „Złote Godło Najwyższa Jakość International” w kategorii QI services za obsługę produktów farmaceutycznych.

Obecnie do zespołu FIEGE poszukiwani są:

  • operatorzy wózków widłowych
  • pracownicy magazynu
  • specjaliści ds. logistyki
  • pracownicy ds. administracji logistyki
  • liderzy zespołu magazynowego
  • kierownicy zmiany
  • kierownicy magazynu.

Zgodnie z wewnętrzny kodeksem postępowania, FIEGE nie dopuszcza dyskryminacji ze względu na wiek, płeć czy pochodzenie etniczne, wyznanie czy niepełnosprawność. Czeka na wszystkie chętne osoby, które spełniają warunki stawiane kandydatom na poszczególnych stanowiskach pracy.

Ze swojej strony FIEGE zapewnia profesjonalne wdrożenie w obowiązki i gruntowne szkolenia, Pracownicy zatrudnieni w pierwszej fazie uruchomienia placówki będą szkolić się za granicą i zostaną ekspertami, przekazującymi wiedzę pozostałej części załogi. Szczegóły dotyczące rekrutacji znajdą Państwo na stronie www.fiege.pl.

Pracodawca organizuje także spotkania dla chętnych kandydatów, które odbędą się w dniach:
28 maja 2019 w Powiatowym Urzędzie pracy w Lwówku Śląskim – zapraszamy od godziny 11 do 14 do sali 29
29 maja 2019 W Powiatowym Urzędzie Pracy w Bolesławcu – zapraszamy od godziny 9:30 do 12:00.

Tagi artykułu:
· · ·
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Poniedziałek – ból

W cotygodniowym  felietonie Przemysław Kania tym razem porusza temat bólu.

Zamknij