Sty 29, 2019
374 Wyświetleń
3 0

Zrównoważona moc Yerba Mate Green NARANJA & LAPACHO

Napisany przez
Ostrokrzew paragwajski działa na najważniejsze aspekty w zdrowiu i życiu człowieka. Niektórzy piją Yerba Mate, aby pobudzić się i wzmocnić organizm, inni – aby go oczyścić, zrównoważyć. Jeszcze inni dla przyjemności. A dla wielu mieszkańców Ameryki Południowej to nieodłączna część życia, możliwość nawiązywania i utrzymywania klarownych relacji międzyludzkich.

Napar z ostrokrzewu paragwajskiego czyli yerba mate https://www.yerbamarket.com/pol_m_Yerba-mate-100.html jest pomiędzy ludźmi, niczym pośrednik idei i mocy kreatywnych. I nie zawsze stopień energetyzacji jest tu najważniejszy. Dziś przyjrzymy się Yerba Mate, jako naturalnemu sposobowi na zrównoważenie, dzięki któremu możemy działać z taktem, dobrą wibracją i spontanicznością; w zgodzie z potrzebami organizmu – szczególnie gdy danego dnia nadmierne pobudzenie wcale nie jest potrzebne.

Yerba Mate Green z pomarańcza i leczniczą korą

Yerbą, która wspaniale działa na zdrowie i równowagę zarówno fizyczną, jak i psychiczną, jest Yerba Mate Green Naranja & Lapacho. Zawiera ona bowiem leczniczą korę drzewa, zwaną też „Herbatką Inków”. Jest stosowana od bardzo dawna w tradycyjnej medycynie ludów Ameryki Południowej i Środkowej. Lapacho to remedium na naprawdę wiele schorzeń: przewodu pokarmowego, układu odpornościowego (przeziębienia, grypy), nadciśnienie, wszelkie grzybice i zatrucia. Kiedy dodamy do tego susz ostrokrzewu paragwajskiego, otrzymujemy w naparze prawdziwą porcję zdrowia – działanie lapacho zostaje zwiększone, dzięki yerbie. A sama yerba także oczyszcza przewód pokarmowy, zwalcza infekcje i równoważy wszystkie funkcje organizmu! Co więcej – yerba Mate Green to susz przygotowany bez użycia dymu, dzięki czemu jest świeży i delikatny. W towarzystwie pomarańczy, yerba ta wprawia w fantastyczny nastrój: relaksuje i pobudza równocześnie.

Harmonia z Yerba Mate Green Naranja & Lapacho

Gdy dbamy o zdrowie pijać yerba mate, możemy być pewni, że wiele sytuacji i obszarów naszego życia się rozjaśni. Picie yerba yate daje energię oraz stabilność, zawsze można się do niej „zwrócić”, kiedy ciało niedomaga. Wtedy z wielką pomocą przychodzą mieszanki yerby z ziołami i owocami. Sprawdzone przez specjalistów i entuzjastów, wspierają w drodze do harmonii! Mate Green Naranja & Lapacho jest jedną z tego typu yerba mate. Odżywienie, wzmocnienie i relaks organizmu – są kluczami do świetnego samopoczucia. A zrównoważona moc ostrokrzewu, która stopniowo uwalnia się wraz z każdym zalaniem – to przepis na udany i harmonijny dzień. Polecamy!

Zapraszamy na zakupy do sklepu https://www.yerbamarket.com , gdzie na hasło “tekst na bobrzanie.pl wpisane w uwagach do zamówienia, czeka na Państwa niespodzianka :)

  https://www.bolec.info

  Nie rób z siebie mięty!

  Komentarze sa wyłączone

  pl_PLPolish
  pl_PLPolish
  Bobrzanie.pl
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Problemy z filmem o księdzu – kulturyście

  W dzisiejszym odcinku vloga biorę udział w internetowym programie publicystycznym "W samo południe" emitowanym na portalu bolec.info. Oprócz omówienia bieżących...

  Zamknij