sty 28, 2019
2098 Wyświetleń
1 0

Atlas Copco Polska oferuje pracę

Napisany przez

Atlas Copco Polska, Strefa Ekonomiczna Krzywa/Szczytnica poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Mechanik Serwisu / Elektronik

Główne zadania na stanowisku Mechanik Serwisu / Elektronik:

• naprawa narzędzi elektrycznych
• testy narzędzi po naprawie

Od kandydatów oczekujemy:

• znajomości zagadnień elektroniki i mechaniki,
• umiejętności czytania rysunków technicznych,
• znajomości obsługi komputera,
• nastawienia na współpracę i poszukiwanie rozwiązań
• znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub innego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji ze skandynawską kulturą organizacyjną
  • samodzielne stanowisko w przyjaznym zespole
  • możliwości rozwoju i budowania kariery zawodowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy, bogata oferta świadczeń w ramach Funduszu Socjalnego)

Ofertę zawierającą CV prosimy przesyłać na adres:

[email protected]

Warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacji jest zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:
Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. 1 RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez ATLAS COPCO POLSKA Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Badylarska 22, 02-484 Warszawa, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Atlas Copco szczególną uwagę zwraca na wydajność, oszczędność energii, bezpieczeństwo i ergonomię.

Firma została założona w 1873 r. Jej siedziba mieści w Sztokholmie, w Szwecji a działalność jest prowadzona w ponad 180 krajach świata.

Więcej o produktach Atlas Copco:

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.