Sty 21, 2019
666 Wyświetleń
1 0

Zapraszamy do Dobrej

Napisany przez

W niedzielę 27 stycznia o godz.16.00 w Domu Ludowym w Dobrej odbędzie się Koncert Kolęd. Tego dnia będzie można usłyszeć stare, tradycyjne kolędy jak i nowsze pastorałki. Swój program przygotowały dzieci z ZSP w Bożejowicach, Zespół “Leśne Nastroje” z Dobrej, “Nad Kwisą” z Osiecznicy oraz “Bory” z Gminy Osiecznica. Wstęp wolny.

Tagi artykułu:
· · · ·
Kategorie:
kultura

  GOKiS - czyli Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie realizuje swoje zadania wykorzystując do tego celu istniejące na terenie gminy biblioteki, domy ludowe, sale zebrań, boiska i szatnie sportowe. Wszystkie organizowane przez nas zajęcia, imprezy kulturalne, sportowe oraz większość konkursów zapraszają do uczestnictwa mieszkańców gminy Bolesławiec, miasta i innych gmin z terenu całego kraju. Prowadzimy także działalność w zakresie popularyzacji czytelnictwa poprzez sześć bibliotek, gdzie oprócz znanych pozycji wydawniczych można znaleźć informacje dotyczące własnego regionu.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  pl_PLPolish
  pl_PLPolish
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Südend – powstanie wygodniej dzielnicy mieszkaniowej

  Gdy w Bolesławcu zakończył się burzliwy okres wojen napoleońskich możliwy stał się rozwój miasta poza murami obronnymi, które straciły swoje...

  Zamknij