Sty 5, 2019
303 Wyświetleń
0 0

Wysokiej jakości maszyny i narzędzia rolnicze przeznaczone do transportu zbóż

Napisany przez
Wiele polskich gospodarstw rolnych głównie zajmuje się produkcją zbóż. W tym celu bardzo pomocne są różnego rodzaju maszyny i narzędzia rolnicze, które umożliwiają dokładną obróbkę, selekcje oraz transport zbóż. Rolnicy chętnie ubiegają się o dofinansowania unijne, dzięki którym mają potrzebne finanse na zakup dobrych maszyn.

Jednym z renomowanych producentów maszyn rolniczych przeznaczonych do zbiorów i transportu zbóż jest POM Augustów. Działa nie tylko na rynku polskim, ale również prowadzi eksport do ponad 20 krajów. Maszyny i urządzenia rolnicze marki POM Augustów odznaczają się wysoką jakością, mobilnością, funkcjonalnością, a także wytrzymałością. Tworzone są z wyselekcjonowanych surowców, które gwarantują im długoletnie wykorzystanie.

POM Augustów dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i liniami technologicznymi, zatrudnia ponad 250 osób, które mają wyższe wykształcenie i niezbędne doświadczenie. POM Augustów posiada szeroki asortyment maszyn i urządzeń rolniczych przeznaczonych głównie do transportu zbóż. W asortymencie POM Augustów znajdują się między innymi: przenośniki ślimakowe i pneumatyczne, rozsiewacze nawozów, zamiatarki, maszyny komunalne, separatory, rozdrabniacze bijakowe, osprzęt do ładowaczy czołowych, brony zębowe. Produkty POM Augustów można zakupić bezpośrednio u producenta lub oficjalnych dealerów np. sklep TwojaZagroda.pl.

Dlaczego, tak wiele osób docenia producenta POM Augustów?

POM Augustów to działalność opierająca się na produkcji urządzeń rolniczych (transportowych). Posiada nowoczesny park maszynowy i wykorzystuje urządzenia najwyższej jakości, które pozwalają precyzyjnie wyprodukować nowe maszyny rolnicze. W firmie zatrudnieni są fachowcy, inżynierowie oraz liczni pomocnicy, którzy głównie stawiają na jakość oraz dbałość o potrzeby klienta.

POM Augustów to producent maszyn rolniczych, który doceniany jest w kraju oraz za granicą. Stale inwestuje w nowoczesne technologie, za pomocą których jest w stanie wprowadzać coraz to nowocześniejsze produkty na rynek polski i zagraniczny.

Maszyny rolnicze od POM Augustów mają szerokie zastosowanie nie tylko w rolnictwie, ale również przy pracach komunalnych i transporcie.

Każdy klient kupujący maszynę rolniczą POM Augustów jest fachowo obsługiwany, otrzymuje wszelkie odpowiedzi na nurtujące go pytania i może liczyć na rabaty. Dodatkowo zakupiona maszyna jest na gwarancji, a pracownicy POM Augustów chętnie służą pomocą przez cały okres użytkowania urządzenia.

Rodzaje maszyn rolniczych służących do selekcji i transportu zbóż

POM Augustów jest specjalistą w produkcji maszyn rolniczych przeznaczonych do siewu, zbioru, segregacji, obróbki oraz transportu zbóż. W asortymencie znajdziemy między innymi maszyny takie jak:

 • przenośniki ślimakowe i pneumatyczne
 • brony
 • separatory do ziarna
 • rozdrabniacze bijakowe

Przenośniki ślimakowe i pneumatyczne

Przenośniki ślimakowe to urządzenia, które używa się do przemieszczania materiałów sypkich takich jak nasiona, zboże, a także piasek i cement. Doskonale sprawdzają się w gospodarstwach rolnych i przy pracach komunalnych. Przenośniki ślimakowe od POM Augustów mają napęd hydrauliczny, który pozwala na sprawny załadunek silosów, rozsiewaczy i siewników. Nowoczesne przenośniki ślimakowe POM Augustów cenione są za gwarancję bezpieczeństwa, niski koszt eksploatacji maszyny oraz możliwość elektronicznego sterowania.

Przenośniki pneumatyczne producenta POM Augustów w zależności od modelu mają napęd elektryczny lub od ciągnika. Pozwalają sprawnie przetransportować zebrane zboże w kierunku pionowym lub poziomym. Do zasysania zboża wykorzystują ssawkę umieszczoną na końcu elastycznego węża, następnie zboże przesuwane jest przez cyklon i dozownik, a ostatecznie przekazywane rurociągiem do miejsca docelowego.

Brony

POM Augustów zajmuje się produkcją bron głównie zębowych zawieszanych, które mają szerokie zastosowanie i używane są do przykrywania nasion, wyrównywania gruntu po orce, rozbijania i kruszenia brył oraz niszczenia chwastów.

Separatory do ziarna

Separatory są bardzo pomocne przy oddzielaniu lekkich zanieczyszczeń od ziaren zbóż lub nasion roślin strączkowych. Modele oferowane przez POM Augustów odznaczają się niskim  poborem mocy napędowej oraz wyjątkową mobilnością.

Rozdrabniacze bijakowe

Wykorzystywane do rozdrabniania nasion i zbóż, które później są przeznaczane na paszę dla zwierząt hodowlanych. Urządzenia od POM Augustów zostały zaprojektowane i skonstruowane głównie z myślą o małych gospodarstwach rolnych.

  https://www.bolec.info

  Nie rób z siebie mięty!

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  pl_PLPolish
  pl_PLPolish
  Bobrzanie.pl
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Gazetki reklamowe Lifestyle – dlaczego cieszą się takim zainteresowaniem?

  Gazetki reklamowe są wciąż chętnie wykorzystywanym kanałem do dzielenia się promocjami. Z tej możliwości korzystają nie tylko dyskonty i hipermarkety,...

  Zamknij