Gru 7, 2018
712 Wyświetleń
1 0

Wieczór Ukraiński w Ocicach

Napisany przez

W niedzielę, 9 grudnia o godz.17.00 w Domu Ludowym w Ocicach odbędzie się Wieczór Ukraiński. Na scenie zaprezentują się dwa ukraińskie zespoły (wokalny i taneczny) “Horycwit” i “Dyky Bdżoły” oraz jeden polski “Zespół Żeliszów”. Można będzie także oglądnąć wystawę pt. “Najpiękniejsze miejsca” i spróbować ukraińskich przysmaków. Wstęp wolny.

Tagi artykułu:
· · · · ·
Kategorie:
kultura

  GOKiS - czyli Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie realizuje swoje zadania wykorzystując do tego celu istniejące na terenie gminy biblioteki, domy ludowe, sale zebrań, boiska i szatnie sportowe. Wszystkie organizowane przez nas zajęcia, imprezy kulturalne, sportowe oraz większość konkursów zapraszają do uczestnictwa mieszkańców gminy Bolesławiec, miasta i innych gmin z terenu całego kraju. Prowadzimy także działalność w zakresie popularyzacji czytelnictwa poprzez sześć bibliotek, gdzie oprócz znanych pozycji wydawniczych można znaleźć informacje dotyczące własnego regionu.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  pl_PLPolish
  pl_PLPolish
  Bobrzanie.pl
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Drugie urodziny programu TwoimZdaniem!

  Niedawno, 22 listopada, obchodziliśmy drugie urodziny programu ,,TwoimZdaniem''. Była to dla nas chwila refleksji nad odcinkami, które wyprodukowaliśmy (43 odcinki),...

  Zamknij