Gru 6, 2018
746 Wyświetleń
1 0

Przed nami Warsztaty Bożonarodzeniowe w Łaziskach

Napisany przez

9 grudnia w Domu Ludowym w Łaziskach odbędzie się niecodzienne spotkanie przedświąteczne. Właśnie tam o godz. 16.00 odbędą się warsztaty, na które będą składać się cztery główne działania: warsztaty plastyczne, podczas których pod okiem dwóch plastyczek można będzie wykonywać własnoręcznie ozdoby choinkowe oraz kartki świąteczne,  kulinarne – gdzie można będzie się nauczyć robić m.in. tradycyjne pierogi oraz pierniki , a także muzyczne, gdzie nad wspólną nauką kolęd będą czuwać członkowie zespołu “Jutrzenka”.
Ważne jest to, że uczestnicy tych trzech grup mogą się zamieniać i brać udział w każdym z działań. Po wspólnej pracy odbędzie się także degustacja ugotowanych potraw i koncert kolęd w wykonaniu dzieci i młodzieży z Łazisk.
Wstęp na imprezę jest bezpłatny i każdy, kto chce ciekawie spędzić czas będzie mile widziany.

 

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
news

  GOKiS - czyli Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie realizuje swoje zadania wykorzystując do tego celu istniejące na terenie gminy biblioteki, domy ludowe, sale zebrań, boiska i szatnie sportowe. Wszystkie organizowane przez nas zajęcia, imprezy kulturalne, sportowe oraz większość konkursów zapraszają do uczestnictwa mieszkańców gminy Bolesławiec, miasta i innych gmin z terenu całego kraju. Prowadzimy także działalność w zakresie popularyzacji czytelnictwa poprzez sześć bibliotek, gdzie oprócz znanych pozycji wydawniczych można znaleźć informacje dotyczące własnego regionu.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  pl_PLPolish
  pl_PLPolish
  Bobrzanie.pl
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Jak nie stracić na przelewach zagranicznych?

  Jeśli zamierzamy przesłać do Polski walutę lub wysłać na przykład złotówki na konto w Wielkiej Brytanii, po drodze możemy wiele...

  Zamknij