Lis 15, 2018
345 Wyświetleń
0 0

Podaruj swoim bliskim czas!

Napisany przez

Świąteczne upominki z Naszego Zoo!

Szukanie odpowiednich prezentów często odbiera wielu z nas urok okresu przedświątecznego. Dla tych, którzy nie mają ochoty na skarpetki, slipki, biżuterię czy lalkę Barbie, Nasze Zoo Goerlitz-Zgorzelec ma inną alternatywę.

Nasza oferta na świąteczny upominek to 365 dni spędzonych z rodziną wśród zwierząt!

 W dzisiejszych „szybkich czasach” i wiecznym deficycie czasu na celebrowanie chwil z bliskimi, warto pomyśleć o prezencie w postaci wspólnie spędzonych chwil.
To bardzo proste. Wystarczy nabyć roczny bilet wstępu do Naszego Zoo lub kartę prezentową. Taki prezent z pewnością sprawi wielką radość wszystkim małym i dużym sympatykom zwierząt oraz odkrywcom, ponieważ wspólnie spędzony czas w otoczeniu zwierząt to zawsze niezapomniane chwile.
W Naszym Zoo wszystko jest możliwe – tu można obserwować, głaskać, bądź karmić zwierzęta. Na terenie zagrody wiejskiej można czesać kozy i świnie. Spojrzeć w oczy jeżozwierza bądź wielbłąda podczas ich karmienia. W zimowych miesiącach, na przykład, można zobaczyć pandę czerwoną maszerującą przez śniegowe zaspy, bądź wydrę biegającą po lodowej tafli w stawie.  Podczas kiedy niektóre z naszych czworonogów nie dadzą się zobaczyć, można zająć się interesującymi grami przyrodniczymi, odwiedzić jeden z wielu placów zabaw, „Stodołę Odkrywców”, zjechać ślizgawką do „Świata Królików”,poskakać na trampolinie przy nowym wybiegu kangurów, czy zajrzeć do tybetańskiego domu rolników.

To wszystko codziennie, dla całej rodziny!

Bilety roczne już od 19,90 € rocznie!

Roczne bilety wstępu oraz kupony prezentowe otrzymać można codziennie w godz.  od 10:00 do 16:00 w kasie Naszego Zoo.

Ceny poszczególnych biletów rocznych  znajdziecie Państwo na www.nasze-zoo.pl w zakładce odwiedziny/cennik.

Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 930 00

zdjęcie:Nasze Zoo

Kategorie:
news

Nasze Zoo Goerlitz-Zgorzelec to oaza w środku miasta, która w fantazyjny sposób pokazuje 500 zwierząt mieszkających w zagrodach zbliżonych do warunków naturalnych. Nasze Zoo to miejsce atrakcyjne również dla polskich gości, które wychodzi im naprzeciw poprzez powstającą właśnie nową, opracowaną w polskiej i niemieckiej wersji językowej stronę internetową, dwujęzyczne opisy i informacje przy wybiegach dla zwierząt , placach zabaw i grach przyrodniczych oraz zatrudnienie polskojęzycznego personelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Smocze Bajkoczytanie

Pracownia literacka Młodzieżowego Domu Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu zaprasza na książkowe spotkanie z najpopularniejszymi bohaterami baśni i legend,...

Zamknij