Sie 14, 2018
809 Wyświetleń
0 0

Zoo Görlitz zaprasza w dniu święta Matki Boskiej Zielnej

Napisany przez

15 sierpnia 2018 w dniu święta Matki Boskiej Zielnej Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec czynne jest w godz. od 9:00 do 18:00.

Zwierzęta na wyciągnięcie ręki, liczne place zabaw, dziko żyjące oraz domowe zwierzęta z całego świata, Stodoła Odkrywców, Dolina Łużycka, Świat Królików, Mostek Przygód, Bistro „Korytkowo”, nowo otwarty wybieg dla kangurów z placem zabaw oraz wiele innych atrakcji czeka na Was!

Nasze Zoo położone w Europamieście Zgorzelec-Goerlitz jest trzyjęzyczne. Tablice informacyjne przy wybiegach, grach i zabawach edukacyjnych jak i pozostałe tablice informacyjne są w języku, niemieckim, polskim i angielskim. Obsługa w kasie i „Korytkowie” obsłuży Was także w j.polskim!

Zapraszamy,przygoda czeka!

Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr.
43
02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl
tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 930 00

Foto: nasze-zoo.pl, G.Drozd

Kategorie:
news

Nasze Zoo Goerlitz-Zgorzelec to oaza w środku miasta, która w fantazyjny sposób pokazuje 500 zwierząt mieszkających w zagrodach zbliżonych do warunków naturalnych. Nasze Zoo to miejsce atrakcyjne również dla polskich gości, które wychodzi im naprzeciw poprzez powstającą właśnie nową, opracowaną w polskiej i niemieckiej wersji językowej stronę internetową, dwujęzyczne opisy i informacje przy wybiegach dla zwierząt , placach zabaw i grach przyrodniczych oraz zatrudnienie polskojęzycznego personelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Bidet – czy warto go mieć w swojej łazience?

Bidet to urządzenie, które można nabyć niemalże w każdym sklepie z wyposażeniem łazienek, takim jak m.in. Adare. I choć część...

Zamknij