Lip 28, 2018
2308 Wyświetleń
5 2

Bolesławianie dotarli do Chojnowa

Napisany przez

W piątek o 8:30 , 27 lipca 2018 roku, bolesławiecka grupa trzecia wraz z grupą piątą wyruszyły z kościoła przy ul. Łasickiej w Bolesławcu. Pielgrzymi odwiedzili, m. in. Wartę Bolesławiecką i Iwiny, aby finalnie dotrzeć do Chojnowa, gdzie obecnie odpoczywają po bardzo długim, upalnym, ale także deszczowym dniu.

Redakcja Młody Bolesławiec, jako Pielgrzymi ,,Trójeczki”, wyruszyła razem z nimi! Od niedzieli będzie można codziennie oglądać, specjalnie przygotowane na tę okazję, Studio Pielgrzymkowe Grupy Trzeciej. Przez dziewięć dni, będziemy spotykać się z Wami na żywo o godzinie 19:00! Wszystkie transmisje na żywo zobaczycie na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/mlodybolectv/. W każdy dzień pielgrzymki będziemy zapraszać do rozmowy naszych trójeczkowych braci i siostry!

A jak było na pielgrzymim szlaku w piątek? Zobaczcie sami i posłuchajcie co kierownik mówi o naszych działaniach podczas tego niezwykłego wydarzenia!

Tagi artykułu:
· · ·
https://www.youtube.com/channel/UCq0LAqR-JDnfxpV2Cto_uvQ?view_as=subscriber

Jesteśmy młodzieżową redakcją telewizyjną działającą w internecie. Od trzech lat tworzymy programy skierowane dla młodych ludzi i nie tylko ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pielgrzymujemy do Częstochowy!

Już od jutra, piątku 27 lipca, Redakcja Młody Bolesławiec będzie towarzyszyć przez 12 dni Pielgrzymom z Grupy Trzeciej Pieszej Pielgrzymki...

Zamknij