Lip 4, 2018
512 Wyświetleń
1 0

Malowanie na kamieniach 6 lipca 2018 od godz. 10:00 do 17:00 w görlitzkim Zoo.

Napisany przez

Dzieci lubią zwierzęta, lubią je też malować. Zamiłowanie do sztuki i zwierząt będzie można połączyć
6 lipca od godz. 10:00 do 17:00 w Naszym Zoo. Bez względu czy to panda czerwona, biały jak czy zielona aleksandretta, wszystkie zwierzęta z Naszego Zoo będzie można malować na kamieniach. Udział w akcji mogą wziąć wszyscy goście odwiedzający Nasze Zoo tego dnia, bez konieczności wcześniejszego zgłoszenia. Pędzle oraz kamienie będą czekać na małych i dużych miłośników zwierząt, pragnących puścić wodze swojej malarskiej fantazji. Kamienne „arcydzieła” wzbogacą istniejącą już  wystawę w alei bukowej. Każdy artysta po namalowaniu swojego dzieła otrzyma zimnego loda gratis oraz los, który weźmie udział w losowaniu rodzinnych biletów wstępu do Findlingspark Nochten.

Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl
nasze-zoo@tierpark-goerlitz.de
tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 930 00

Foto: www.nasze-zoo.pl

Kategorie:
news

Nasze Zoo Goerlitz-Zgorzelec to oaza w środku miasta, która w fantazyjny sposób pokazuje 500 zwierząt mieszkających w zagrodach zbliżonych do warunków naturalnych. Nasze Zoo to miejsce atrakcyjne również dla polskich gości, które wychodzi im naprzeciw poprzez powstającą właśnie nową, opracowaną w polskiej i niemieckiej wersji językowej stronę internetową, dwujęzyczne opisy i informacje przy wybiegach dla zwierząt , placach zabaw i grach przyrodniczych oraz zatrudnienie polskojęzycznego personelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Czy oni już strugają konia?

Lat temu chyba osiemnaście Katarzyna Biegasiewicz przyszła do mnie z pomysłem programu "Metamorfozy". Chodziło jej o to, aby Telewizja Lokalna...

Zamknij