Mar 28, 2018
787 Wyświetleń
2 1

Targowisko piosenek

Napisany przez

Młodzieżowy Dom Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego zaprasza w piątek 6 kwietnia do Teatru Starego na wyjątkowe targowisko. Jako główny towar zaoferujemy pozytywne piosenki, które pomogą nam wszystkim przetrwać wiosenne przesilenie. W roli sprzedawców wystąpią dzieci z pracowni wokalnej MDK prowadzonej przez Marka Łętowskiego. W ich wykonaniu usłyszymy prawie wyłącznie piosenki dla dzieci, w większości napisane w ostatnich latach, m.in. „Różową piosenkę”, „Wiolinowy klucz”, „Kapelusze pełne płatków” czy „Urodzinowy prezent”. Młodzi wokaliści podpowiedzą także, jak zadbać o mamę, babcię i dziadka, gdzie kryją się drzwi do kariery i poradzą publiczności, jak wrzucić na luz. Takie atrakcje tylko na naszym targowisku piosenek. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie na nim coś dla siebie.

Teatr Stary

6 kwietnia, godz. 18.00

wstęp wolny

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.eu

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Poniedziałek Wielkanocny w Naszym Zoo

Szukanie Wielkanocnych Jaj, młode zwierzęta, muzyka live - w Poniedziałek Wielkanocny! „Podczas tegorocznego Wielkanocnego Święta w Naszym Zoo wielką atrakcją...

Zamknij