Sty 31, 2018
1167 Wyświetleń
1 2
Katarzyna Cichopek i Joanna Racewicz w Bolesławcu – 

Siła Kobiet już 3 marca w Hotelu Garden


Napisany przez

Wydarzenie odbędzie się w Hotelu GARDEN ul. Piastów 14 w Bolesławcu. Poprowadzi je Katarzyna Cichopek.

Program:
14.00 Oficjalne otwarcie
14.20 Jolanta Lewicka 
15.20 Paweł Huk
16.20 Katarzyna Trawińska
17.20 Chwila na lampkę wina i poczęstunek
17.40 Aukcja charytatywna na rzecz organizacji New Hope Africa – prowadzona przez Katarzynę Cichopek i Pawła Huka
18.00 Joanna Racewicz
19.00 Michał Czekaj 
20.00 Pokaz metamorfoz w bieliźnie Jolanty Lewickiej, pokaz firmy Milago i biżuterii Treasure.box

20.30 Czas na wymianę kontaktów w kuluarach. Przez cały czas trwania eventu istnieje możliwość indywidualnych konsultacji, metamorfoz i sesji fotograficznej w bieliźnie firmy Li Parie Lingerie Jolanty Lewickiej.

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca u organizatora. Konsultacje w dniu eventu zostaną przeprowadzone bezpłatnie z możliwością zakupu dobranej bielizny.

Goście:
Joanna Racewicz
Polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Współpracowała z redakcjami RMF FM, TVN, TVP INFO, TVP POLONIA, TVP 1. Obecnie współprowadzi Pytanie na śniadanie w TVP 2. Autorka książek „12 rozmów o miłości. Rok po katastrofie” oraz „12 rozmów o pamięci. Oswajanie nieobecności”, które wydała po tragicznej śmierci swojego męża.

Jolanta Lewicka
Ekspert brafittingu, body coach oraz właścicielka marki Li PARIE Lingerie. Z ogromnym entuzjazmem od ponad 21 lat ubiera Kobiety w piękną bieliznę i uczy jak eksponować wszystkie atuty sylwetki. Jako ekspert brafittingu jest zapraszana do prestiżowych stacji telewizyjnych, gdzie wykonuje metamorfozy na żywo.

Katarzyna Trawińska
Znana wrocławska bizneswoman mająca 10-letnie doświadczenie w branży produktów beauty i doskonałe wyczucie trendów. Twórczyni i właścicielka marki perfum i środków czystości Prouvé na bazie olejków zapachowych z francuskiego Grasse. Pachnące perfumami kosmetyki do domu i środki czystości to jej autorski pomysł.

Michał Czekaj
Współtwórca Akademii Osiągnięć i Platformy Rozwoju Osobistego RO-PARTNERS, przedsiębiorca, trener rozwoju. Swoją karierę biznesową zaczął w 2007 roku od sprzedaży, młody nieopierzony handlowiec z wielkimi marzeniami. Współtworzy autorski program LIFE BALANCE PROGRAM www.lifebalanceseminar.pl, który z powodzeniem zmienia na lepsze życie jego uczestników już w kilku krajach Europy.

Paweł Huk
Założyciel i dyrektor Fundacji New Hope Africa. Pomaga tym, którzy pomocy potrzebuje najbardziej – tym, których porzuciło nie tylko państwo, ale często i rodzice – dzieciom z Kenii. Budując szkoły i przedszkola daje im nadzieję, że mogą ruszyć z powodzeniem w świat i zmieniać go na lepsze.


Bilety na event można nabyć m.in.:
– w salonie Fryzjerskim Prestige przy ul. Łokietka 1B
– w butiku MYLOVE przy ul. Asnyka 1 (I piętro galerii handlowej Bolesławiec City Center)
– w recepcji hotelu Garden przy ul. Piastów 14
– w restauracji Kamionkowa Chata w Kruszynie przy ul. Głównej 23
– w Pracowni Urody przy ul. A.Mickiewicza10 w Bolesławcu

Bilety można kupić również dokonując wpłaty kwoty 40 zł za jeden bilet na konto bankowe Ambasady Przedsiębiorczości Kobiet Dolny Śląsk w banku PKO BP SA, nr konta 78 1020 3017 0000 2402 0403 6117 w tytule przelewu wpisując imię i nazwisko uczestnika eventu.

Zakupu biletu w formie przelewu można dokonać do 1 marca br. Przy wejściu na event należy okazać dowód dokonanego przelewu.

W przypadku wolnych miejsc będzie istniała możliwość zakupu biletu przy wejściu przed rozpoczęciem eventu.

Kontakt telefoniczny: +48535777686

Patroni:

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pokaz filmu ,,STEN. Historia Pukantego”

W piątek, 2 lutego 2018 roku, o godzinie 18:00 w Centrum Integracji Kulturalnej ,,Orzeł'', będzie miała miejsce bolesławiecka premiera najnowszego...

Zamknij