Gru 6, 2017
648 Wyświetleń
0 0

Kobaltowy wieczór

Napisany przez

Młodzieżowy Dom Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego zaprasza na spotkanie z Jolantą Koźmin, znaną bolesławiecką artystka słynącą z niespożytej energii i nieszablonowych pomysłów. Jej najnowsze przedsięwzięcie to wydany własnym nakładem autorski kalendarz na rok 2018 wypełniony portretami kobiet z cyklu “Madonny bolesławieckie”. Uroczysta prezentacja tej niezwykłej publikacji odbędzie się w Galerii Teatru Starego. Wydarzenie będzie połączone z otwarciem wystawy malarstwa tejże artystki zatytułowanej “Madonny i kobiety”. Będzie romantycznie, poetycko i kobaltowo, bo właśnie w tej tonacji jest utrzymana większość obrazów, które zobaczymy. Co ciekawe, goście, którym dopisze szczęście, zostaną obdarowani egzemplarzem kalendarza z dedykacją autorki. Do rozdania będzie 50 kalendarzy, a więc obecność obowiązkowa!

Teatr Stary

15 grudnia 2017

godz. 18.00

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.eu

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Fuck dla niepełnosprawnych

Niektórzy idioci z sejmu chcą zlikwidować instytucję głosowania korespondencyjnego, która umożliwia udział w wyborach m.in. niepełnosprawnym. Żeby coś takiego wymyślić,...

Zamknij