Lis 17, 2017
247 Wyświetleń
0 0

Warsztaty żonglerki

Napisany przez

Żonglerka może się wydawać osobom postronnym sztuką z innej planety, osiągalną jedynie dla wyjątkowo utalentowanych jednostek obdarzonych szóstym, a nawet siódmym zmysłem i dodatkową parą oczu. Nic bardziej mylnego! To pasjonująca zabawa, której podstawy większość z nas jest w stanie opanować w kilka godzin – wystarczy znaleźć dobrego instruktora. Na szczęście mamy w Bolesławcu takiego człowieka, który postanowił podzielić się swoimi umiejętnościami w podrzucaniu dowolnej ilości piłeczek, maczug i wszelkich innych przedmiotów. Nazywa się Piotr Hanusiak i może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie kuglarstwa (bo zajmuje się nie tylko żonglerką) oraz licznymi osiągnięciami. Pan Piotr wspólnie z Młodzieżowym Domem Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu zaprasza dzieci i młodzież w wieku szkolnym na bezpłatne warsztaty żonglerki.
Warto skorzystać z tej wyjątkowej okazji, ponieważ żonglerka to coś więcej niż cyrkowa sztuczka, którą można popisać się przed znajomymi. Naukowcy już dawno udowodnili, że żonglerka wzmacnia synchronizację półkul mózgowych, a tym samym zdolność uczenia się i kreatywność, uczy koncentracji, poprawia sprawność fizyczną, refleks i koordynację ruchową oraz ułatwia odreagowanie stresu. Niesamowite! A do tego wszystkiego wystarczą trzy piłeczki i dwie ręce.

Zajęcia obejmują trzy spotkania:
sobota 2, 9 i 16 grudnia
grupa I w godz. 9.00-10.30
grupa II w godz. 11.00-12.30
Miejsce: aula MDK, ul. Grunwaldzka 5
Zajęcia bezpłatne
Zapisy w sekretariacie MDK, ul. Grunwaldzka 5, osobiście lub telefonicznie: 75 644 65 65
Ilość miejsc ograniczona!

Tagi artykułu:
·
Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.eu

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Piąte urodziny Football Academy

Na hali przy ulicy Jana Pawła II odbył się uroczysty trening. Były podziękowania, pamiątkowe fotografie oraz tort. Zapraszam do albumu.

Zamknij