Paź 31, 2017
702 Wyświetleń
0 1

3 sposoby na przeprowadzkę do Niemiec

Napisany przez

Planujesz przeprowadzenie się do Niemiec? Zależy ci na tym, aby zrobić to szybko i wygodnie, a ponadto tanio? Sprawdź już teraz 3 sposoby na przeprowadzkę do Niemiec i wybierz taki, który będzie spełniał wszystkie twoje wymagania!

Przeprowadzenie się do naszych zachodnich sąsiadów nie jest tak trudne jak przenosiny do bardziej oddalonych krajów. Jednak nie oznacza to wcale, że do przeprowadzki nie powinniśmy się odpowiednio przygotować. Tutaj ważny jest przede wszystkim dokładny plan i wdrożenie go w życie krok po kroku.

Do Niemiec możemy przeprowadzić się samodzielnie albo z pomocą innych osób. Wobec tego warto przemyśleć, jaki sposób na przenosiny będzie dla nas najkorzystniejszy – najtańszy, najszybszy i najwygodniejszy.

1. Samodzielna przeprowadzka własnym samochodem
Gdy nie mamy zbyt wiele do przewiezienia i nie planujemy transportować gabarytów, na przykład mebli, wtedy możemy pomyśleć o samodzielnym zorganizowaniu naszej przeprowadzki. Oczywiście, dużo zależy od tego, ile rzeczy będziemy musieli przewieźć i ile z nich potrafi zmieścić nasz samochód. Czasami trzeba będzie przygotować się na więcej niż jeden kurs, aby zabrać wszystko, co potrzebne.

Samodzielna przeprowadzka własnym samochodem jest tania – nie płacimy nic więcej ponad paliwo oraz ewentualne oprawy za autostrady. Gdy nie mamy gabarytowego mienia, możemy bez problemu spadkować wszystko do samochodu własnoręcznie.

Sprawa jednak komplikuje się wtedy, gdy musielibyśmy kursować pomiędzy dwoma miejscowościami po kilka razy. W takim przypadku można pomyśleć o pomocy firm transportowych lub kurierskich i nadać paczkę lub paczki pod swój nowy adres, aby tam je odebrać.

2. Przeprowadzka z wynajętym samochodem dostawczym
Jeżeli mamy więcej mienia do przewiezienia, na przykład gabaryty, w takim przypadku możemy także pomyśleć o wynajęciu samochodu dostawczego. Prawo jazdy kategorii B pozwala nam na prowadzenie samochodów o wadze do 3,5 tony, w tym samochodów dostawczych. To dobry pomysł na przeprowadzki do Niemiec i innych krajów w Europie.

Wówczas za jednym zamachem będziemy mogli przewieźć wszystkie nasze rzeczy albo większość z nich, w tym meble, sprzęty AGD, RTV i inne rzeczy, które nie zmieściłyby się do samochodu osobowego.

Wynajęcie samochodu nie jest związane z bardzo wysokimi kosztami – zwykle to od 150 do 300 złotych na jeden dzień. Czasami konieczne jest wniesienie dodatkowych opłat, na przykład za możliwość wyjazdu zagranicznego, za wynajem bez limitu kilometrów. Z własnej kieszeni musimy zapłacić też za paliwo oraz za dodatkowe opłaty, na przykład przejazdy autostradami.

3. Skorzystanie z usług firm przeprowadzkowych
Trzecia opcja, zdecydowanie najwygodniejsza, to skorzystanie z usług firm przeprowadzkowych. Wówczas nie musimy już zajmować się niczym samodzielnie – wszystko wykonają eksperci w tej właśnie dziedzinie. Firmy przeprowadzkowe oferują swoje usługi nie tylko krajowo, ale także międzynarodowo, dlatego razem z nimi również możemy zrealizować przeprowadzkę do Niemiec – praktycznie do każdego miasta i każdej miejscowości.

Obsługa firmy może być dopasowana do naszych indywidualnych potrzeb. Możemy zamówić sam przewóz mienia z punktu A do punktu B, ale możemy też wybrać dodatkowe usługi, na przykład dostarczenie materiałów potrzebnych do pakowania oraz pakowanie i zabezpieczanie mienia, jego wnoszenie i wynoszenie, sprzątanie po przeprowadzce, utylizacja mienia, którego nie potrzebujemy. To sposób na szybką, wygodną i bezstresową przeprowadzkę!

Firma Jupiter zaprasza do skorzystania ze swoich usług przeprowadzkowych. Pełna oferta zaprezentowana jest na stronie internetowej: http://jupiter-przeprowadzki.pl/przeprowadzki-niemcy.

https://www.bolec.info

Nie rób z siebie mięty!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wygraj bilety na koncert Mietka Szcześniaka!

23 listopada o godzinie 19 w Forum koncert znakomitego wokalisty a u nas możecie wygrać dwa bilety na to wydarzenie!...

Zamknij