Paź 17, 2017
347 Wyświetleń
3 0

Podróżnicze Bajkoczytanie

Napisany przez

Koniec października to przeważnie nie jest pora zachęcająca do dalekich wypraw w nieznane. Na szczęście są książki, dzięki którym bez problemu można przenieść się w dowolny zakątek naszej planety, nie wspominając o światach do tej pory nieodkrytych lub całkowicie zmyślonych. I właśnie w taką podróż ścieżkami wyobraźni zabierzemy naszych gości na październikowym Bajkoczytaniu. Przy tej okazji spróbujemy też stworzyć mapę naszych marzeń, bo przecież podróż bez mapy jest jak gotowanie bez przepisu.

Bajkoczytanie to wydarzenie zainspirowane akcją „Cała Polska czyta dzieciom” zachęcającą do czytania książek dzieciom w każdym wieku co najmniej przez 20 minut dziennie.

Teatr Stary

29 października, godz. 16.00

wstęp wolny

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.eu

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wieczór Młodego Monodramu

Starostwo Powiatowe w Bolesławcu i Młodzieżowy Dom Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego zapraszają na wydarzenie, które ma wielkie szanse, by stać...

Zamknij