Paź 15, 2017
569 Wyświetleń
0 0

Samsung Galaxy S8: te cechy sprawiają, że musisz go mieć

Napisany przez

Samsung Galaxy S8 pojawił się na rynku w pierwszym kwartale 2017 roku i od razu zdobył rzesze fanów. Jak co roku koreański potentat zaproponował wiele innowacji technologicznych i wizualnych. Doskonały design, najwyższe standardy bezpieczeństwa, naprawdę zaawansowany aparat oraz bonus w postaci wygodnej oferty serwisowej to cechy tego telefonu, wobec których nie sposób przejść obojętnie.

Design

Tegoroczny flagowy produkt Samsunga urzeka elegancką stylistyką. Producent z Korei ograniczył ramki do minimum dzięki czemu ekran jest większy, a przycisk główny umieścił pod ekranem, gdzie – posługując się słowami twórców – pozostaje on „ukryty, dopóki nie jest potrzebny”. Stylowe są również słuchawki oraz wszystkie przejściówki dostępne w zestawie, a także samo minimalistyczne pudełko. W tym sensie Samsung wyciągnął wnioski z wieloletniej walki rynkowej z produktami Apple.

Bezpieczeństwo

Samsung Galaxy S8 to również wybór dla tych, którzy cenią sobie prywatność i potrzebują najwyższej jakości zabezpieczeń. W Galaxy S8 zastosowano zaawansowane technologicznie rozwiązanie: skaner tęczówki. Wzór tęczówki, podobnie jak odciski palców, w których skaner również wyposażono nowy telefon, jest niepowtarzalny i właściwie nie można go skopiować. Tradycjonaliści mogą oczywiście wybrać któreś z klasycznych zabezpieczeń: kod PIN, hasło lub wzór używany do odblokowywania telefonu.

Aparaty na każdą okazję

 Oba aparaty (przedni i tylny) umieszczone w telefonie są bardzo dobre pod względem technicznym (odpowiednio 12 i 8 Mpx, obiektywy f/1,7). Ważną funkcją jest inteligentny autofocus śledzący ludzkie twarze, dzięki czemu łatwiej uzyskać ostre zdjęcie. Ponadto aparaty umieszczone w telefonie wykorzystują ujęcia seryjne, które następnie łączą w jedno idealne zdjęcie. Dla bardziej zaawansowanych fotografów przygotowano coś ekstra: tryb profesjonalny, który pozwala dobierać parametry ISO, regulować czas otwarcia migawki, ustawić wartości ekspozycji, kolorystyki, a także ręcznie kontrolować ustawienia ostrości i balansu bieli (WB). Samsung Galaxy S8 pozwala nakręcić nie tylko wideo w jakości 4K, lecz również robić zdjęcia w nocy lub w pomieszczeniach, gdzie brakuje światła.

Doskonała oferta serwisowa

Każdy, kto zakupi nowy telefon Samsung Galaxy S8 i następnie go zarejestruje, zostanie objęty programem Samsung Guard S8, dzięki któremu może liczyć na naprawę w ciągu dwóch godzin lub wymianę urządzenia (w wygodnym trybie door-to-door, czyli bez konieczności odwiedzania sklepu czy serwisu), dodatkową gwarancję na trzeci rok użytkowania, a także dostęp do dedykowanej infolinii.

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Koncert Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego

Na Sali Forum odbył się koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Zapraszam do albumu.

Zamknij