Sie 7, 2017
833 Wyświetleń
2 0

Magda Piskorczyk w piątek w Teatrze Starym

Napisany przez

Wdepnęliśmy na próbę do piątkowego koncertu w Teatrze Starym. Koncert, który rozpocznie się o godzinie 19 w najbliższy piątek zapowiada się bardzo ciekawie a osobiście zaprosi Was na niego Magda Piskorczyk w poniższym filmiku.

W piątek 11 sierpnia w Teatrze Starym w Bolesławcu o godz. 19.00 Powarsztatowa prezentacja klas oraz koncert w wykonaniu Magdy Piskorczyk – Masterclass. Magda Piskorczyk to wokalistka śpiewająca dojrzałym, niskim, “czarnym” głosem oraz multiinstrumentalistka grająca na gitarach: akustycznej, elektrycznej i basowej, a także na instrumentach perkusyjnych. Wykonuje głównie muzykę zakorzenioną w tradycji afro-amerykańskiej i afrykańskiej. Aranżuje i komponuje, regularnie koncertuje ze swym zespołem. Prowadzi warsztaty muzyczne Magda Piskorczyk Masterclass według własnego autorskiego programu m.in. w ramach Bluesa nad Bobrem. Efektem warsztatów w warszawskim OKO jest wydana w 2012 roku płyta “Magda PiskorczykMasterclass”.Wstęp na koncert – 20 zł. Bilety do nabycia w biurze Podróży Perfekt, ul. Sierpnia 80.

Kategorie:
polecamy
https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Egzamin zawodowy: mechanik samochodowy

Cech Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości przeprowadził egzaminy na mechanika samochodowego. Byłem tam razem z kandydatami. Pstryknąłem trochę fotek. Zapraszam...

Zamknij