Lip 14, 2017
1300 Wyświetleń
1 1

Kortez, Przemyk i Kasprzycki w Borowicach

Napisany przez

Już dziś na borowickiej polanie o 19 zabrzmi “Sielanka o domu”, a po niej na kilka godzin scenę zajmą gwiazdy pierwszego dnia festiwalu. Drugi dzień spotkań z poezją śpiewaną (15 lipca) zacznie się około godziny 18.30.
Wstęp na koncerty jest bezpłatny.

Borowickie spotkania poetyckie to jedna z najważniejszych imprez poetyckich w kraju. Od lat gromadzi ludzi sercem z nią związanych. W Borowicach gościły największe gwiazdy polskiej (i nie tylko) piosenki autorskiej i poetyckiej, m.in. Renata Przemyk, Edyta Geppert, Elżbieta Adamiak, Katarzyna Groniec, Grzegorz Turnau, Stanisław Soyka, Wolna Grupa Bukowina, Stare Dobre Małżeństwo,Raz Dwa Trzy, Andrzej Sikorowski, Piotr Bukartyk, Alosza Awdiejew, Jaromir Nohavica i wielu innych.

W tym roku na piątkowym koncercie usłyszymy m.in. Roberta Kasprzyckiego (na zdjęciu powyżej) i Korteza a gwiazdą sobotniego będzie Renata Przemyk.

Impreza odbywa się pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego.

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
polecamy
https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ruszyła konserwacja rzeźb z lapidarium bolesławiecku muzeum

Osiem cennych zabytków z lapidarium Muzeum Ceramiki w parku przy ul. Mickiewicza 13 w Bolesławcu poddanych zostanie kompleksowym zabiegom konserwatorskim. Ich...

Zamknij