Lip 6, 2017
1295 Wyświetleń
2 2

Blues nad Bobrem zaprasza na warsztaty muzyczne

Napisany przez

Już 3 sierpnia w Kruszynie ruszają warsztaty muzyczne i pierwsze jam session w ramach festiwalu Blues nad Bobrem. Zajęcia będą przeprowadzane w obiektach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w godzinach:

11:00-13:00
13:00-14:30 (przerwa na posiłek)
14:30-16:30
16:45-17:45 (konsultacje, na które uczniowie zapisują się każdego dnia rano).

Od 21:00 rozpocznie się jam session, czyli granie i śpiewanie przed publicznością, w którym udział biorą również wykładowcy warsztatów.

Zapisy trwają do 15 lipca.

Przed przyjazdem zalecane jest zapoznanie się z listą standardów. Pełny pakiet uczestnictwa to koszt 1500 złotych ( w cenie: udział w warsztatach, 10 noclegów, trzy posiłki dziennie, ubezpieczenie, bezpłatny wstęp na koncerty). Opłata jedynie za udział w warsztatach wynosi 750 złotych ( w cenie: udział w warsztatach, ubezpieczenie, bezpłatny wstęp na koncerty).

Więcej informacji na stronie www.bluesnadbobrem.pl

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
polecamy

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubi czekoladę i niestandardowe myślenie. Wielka fanka książek kryminalnych i psychologicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Malowanie miasta

Na Bolec.Info wywiązała się dyskusja o wymalowanym przez kibiców Zagłębia Lubin kiosku. Pewna pani zgłosiła redakcji portalu, że jej dziecko...

Zamknij