Cze 6, 2017
1130 Wyświetleń
4 1

Udana premiera URBEX BC w CIK “Orzeł”

Napisany przez

Wczoraj w CIK “Orzeł” odbyła się premiera filmu “Twierdza Kłodzko” grupy URBEX BC. Blisko godzinny  film był podzielony na dwie części. Pierwsza, w której głównym narratorem był niejaki pan Sławek, przewodnik obiektu wyglądała trochę jak wykupiona wycieczka. Ciekawa lekcja historii. Natomiast druga część zaprezentowanego materiału to już samotna eksploracja obiektu przez grupę. Materiał bliższy do tego, do czego przyzwyczaił nas URBEX BC.  Miejsce, które zostało przedstawione to nic innego jak skomplikowany, niedostępny dla turystów, labirynt Twierdzy Kłodzko.  Bardzo cieszę się, że mogłem zobaczyć produkcję URBEX BC w kinie. Przy okazji pstryknąć dla Was kilka fotek z wczorajszego wydarzenia. Zapraszam do albumu.

 

Kategorie:
fotonews · news

Fotograf współpracujący z portalami Bolec.Info i Bobrzanie.pl. Bolesławianin od 17.11.2015. "... chwila ulotna jak #psychofotka..."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Do czego służy fotelik samochodowy?

Pytanie wydaje się głupie, bo przecież fotelik samochodowy służy bezpiecznemu przewożeniu dziecka. Z biegiem 10-leci XXI wieku, rola fotelika znacznie...

Zamknij