Cze 5, 2017
1008 Wyświetleń
2 1

Ogród pełen tańca

Napisany przez

„Ogród pełen tańca” to taneczne podsumowanie całego roku pracy Zespołu Pieśni i Tańca „Mały Bolesławiec” z Młodzieżowego Domu Kultury im. St. Wyspiańskiego. Tancerze zaprezentują w Teatrze Starym spektakl pełen wielu melodii i tańców polskich,  z różnych regionów Polski. Zobaczymy jak bawią się górale śląscy, co tańczono i śpiewano w Lublinie, jakie tańce były popularne na Górnym Śląsku, a jakie podobały się na Dolnym Śląsku. To kolejne spotkanie z naszym folklorem przygotowane przez Annę Idkowiak, które, mamy nadzieję, okaże się prawdziwą przygodą dla widzów i wykonawców – tych młodszych i tych starszych. Niczym w pięknym wiejskim ogrodzie każdy znajdzie tu coś ciekawego dla siebie i spędzi miło czas na wędrówce przez polskie krajobrazy. Tańcom towarzyszyć będzie wiele uroczych piosenek, dzięki którym taneczny ogród rozkwitnie w pełni feerią barw.

Teatr Stary,

14 czerwca 2017, godz. 17.00

Wstęp wolny

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.eu

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Otwarcie sezonu żeglarskiego

W sobotę na Krępnicy żeglarze z Bolesławca i nie tylko otworzyli sezon żeglarski. Można było popływać jachtem, zjeść coś z...

Zamknij