Kwi 24, 2017
1642 Wyświetleń
1 0

Kukiełkowe Bajkoczytanie

Napisany przez

W ostatnią niedzielę kwietnia Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza młodych miłośników książek na Bajkoczytanie. Po raz kolejny zawita do nas teatralna hallo grupa z CIK Orzeł,  by tym razem zaprezentować „Przygody rycerza Szaławiły” Jana Brzechwy. A ponieważ ich kukiełki stały się już nieodłącznym elementem Bajkoczytania, spróbujemy wykonać z dziećmi podobne z pomocą Renaty Dorosz z MDK-owskiej Akademii Malucha i pobawić się w teatrzyk cieni. Nie zabraknie oczywiście innych czytanych na głos opowieści – o teatrze i nie tylko.

Teatr Stary
30 kwietnia 2017, godz. 16.00
Wstęp wolny
Bajkoczytanie to wydarzenie zainspirowane inicjatywą „Cała Polska czyta dzieciom” promującą czytanie dzieciom książek zgodnie z dewizą: „czytaj dziecku 20 minut dziennie – codziennie”. Wydarzenie otwarte dla wszystkich chętnych bez zapisów i biletów wstępu.

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.eu

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Światowy Dzień Ziemi w Bolesławcu

Dzisiaj odbyło się wielkie sprzątanie z okazji Światowego Dnia Ziemi. Wpadłem na chwilę na Plac Wolności i pstryknąłem kilka portretów...

Zamknij