Kwi 18, 2017
1084 Wyświetleń
2 0

Szanowni Państwo, Koleżanki, Koledzy, Trole i Hejterzy

Napisany przez
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Szanowni Państwo, Koleżanki, Koledzy, Trole i Hejterzy

 • Drodzy. Weźcie w końcu i sięgnijcie do swoich szanownych głów po poczucie sensu i logiki i spokoju. Przestańcie miotać bezrozumnie tym pustym pojęciem “hejtu” – które w istocie nic po polsku nie znaczy. To hate – znaczy nienawidzić. Pytanie brzmi: czy ktoś, kto podważa sens, zadaje pytania, choćby kąśliwie – zaraz nienawidzi? Człowiek tam pyta jasno i wyraźnie: ile Pan Tomasz daje kasy na sieroty z własnej kieszeni? 10 tysięcy? 20 tysięcy? I sprawdza w internecie ile kosztuje jeden skok spadochronowy z wywiezieniem skoczka? 500-700 złotych. Więc licząc tanio, po 500 – mamy 24 tysiące złotych kosztów. Więc jak Pan Tomasz chce dać tę kasę z własnej kieszeni- to niech da! I się niepotrzebnie nie naraża!
  I może niech mu Szanowne Siostry i ich wychowankowie zlecą ogłoszenie dziękczynne w prasie lokalnej. Może tablicę jakąś, czy tabliczkę… Bo jak Pan Tomasz daje 10 tysięcy, a cała akcje kosztuje 40 tysięcy – to każdy logicznie i bez emocji myślący człowiek ma prawo zapytać o sens i o to czy chodzi tu, jak słusznie zauważono, o dobro dzieci, czy o lansowanie własnej osoby i sponsora.

  KiniaB 19/04/2017 21:55 Odpowiedz
  • to ciągle są prywatne pieniądze, więc jakie ma to znaczenie?

   s 19/04/2017 22:13 Odpowiedz
   • Wydawać by się moglo że znaczenie ma sens 40 tysięcy formy by osiągnąć 10 tysiecy treści. W związku z tym że jestem lewaczką i fanką eko muszę zapytać o sens zasmradzania atmosfery i przepalania setek litrów paliwa. Jeśli Pan Tomasz jest wpływowym człowiekiem niech się dogada z firmą F2 czy F4 czy jak jej tam i tymi od samolotów i niech przeleją na konto sierocińca w BC 40 tysięcy bez zaburzania ekosystemu. A siostry i media niech im ufundują tablicę. Pan Tomasz nie będzie się musiał narażać.

    Kasia 19/04/2017 23:15 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jeszcze raz…. Kilka mniej lub bardziej znanych obiektów Bolesławca

Właśnie oddałem zestaw fotek, gdzie jak pisałem wcześniej, fotografowałem wybrane obiekty Bolesławca. Pomyślałem, że wrzucę kilka ciekawszych kadrów przekonwertowanych na...

Zamknij