Kwi 7, 2017
619 Wyświetleń
1 0

Spektakl “Polowanie na Snarka”

Napisany przez

Teatr im. H. Modrzejewskiej z Legnicy ponownie zawita w Bolesławcu, zapraszając dzieci w wieku 6-12 lat na kolorowe i zwariowane przedstawienie “Polowanie na Snarka”. Jest to teatralna utopia, opowieść o rozpaczliwym poszukiwaniu czegoś, czego nie tylko nie można znaleźć, ale nawet nie wiadomo, czy istnieje…
Siedem barwnych i zaskakujących opowieści o dzieciństwie i dojrzewaniu autorstwa angielskich poetów nonsensu w błyskotliwych spolszczeniach Stanisława Barańczaka.
Nieskrępowana gra wyobraźni, zapraszająca młodą widownię do współuczestnictwa – przedstawieniu będą towarzyszyć zajęcia warsztatowe, które pozwolą dzieciom tworzyć spektakl wraz z artystami.

Spektakl przeznaczony przede wszystkim dla grup zorganizowanych.

Teatr Stary

28 kwietnia, godz. 12.00

Bilety w cenie 5 zł dostępne w Młodzieżowym Domu Kultury, ul. Grunwaldzka 5.

Rezerwacja telefoniczna: 75 644 65 65.

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.eu

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
GOOD BURGER już OTWARTY!

Wpadliśmy z kamerą do nowego burgera przy Zgorzeleckiej. Natychmiast po otwarciu zaczął się ruch. W ofercie jest m.in. BOLEC BURGER. Ekipa...

Zamknij