Lut 25, 2017
781 Wyświetleń
2 0

Kortez wystąpi w Bogatyni

Napisany przez

Jeden z najważniejszych wokalistów w Polsce zaśpiewa w Bogatyni. Kortez – czyli Łukasz Federkiewicz podczas wiosennej trasy odwiedzi do Bogatynię. Koncert artysty odbędzie w BOK.

O Kortezie usłyszała cała Polska, gdy do radia i do sieci trafił jego utwór pt. „Zostań”. Proste i delikatne brzmienie, do tego niebanalny wokal i przejmujące teksty. Obok tego artysty nie da się przejść obojętnie. Każdy utwór z debiutanckiej płyty „Bumenrang” to osobna, wzruszająca historia. Kortez to wyedukowany pianista i puzonista z zacięciem do muzyki klasycznej. Kilka lat temu zaczął śpiewać. Po kilku miesiącach napisał pierwsze piosenki. Z jedną z nich zgłosił się na casting do Must Be The Music, gdzie nie został zauważony. Artysta obdarzony jest wyjątkowym, głębokim i lekko szorstkim głosem z którego umiejętnie korzysta. Wysoki, małomówny o melancholijnym spojrzeniu. Kortez – prawdopodobnie jeden z największych wschodzących talentów na naszym rynku. Jego debiutancka płyta “Bumerang”, to intymny zbiór opowiadań o miłości i jej braku.

Ta płyta uzyskała już status platynowej. Artysta był nominowany do Fryderyków 2016 w 4 kategoriach (utwór roku, teledysk roku, album roku pop, fonograficzny debiut roku). Został laureatem Fryderyka w kategorii fonograficzny debiut roku.

Zatem fonograficzny debiut roku, artysta, który dostarcza wielu wzruszeń i łez, a także radości – Kortez zagra wraz z Trio w Bogatyni. Koncert odbędzie się 12 marca w niedzielę o godz 19.00. Bilety kosztują 60 zł i są dostępne w Bogatyńskim Ośrodku Kultury.

Bilety możecie kupić TUTAJ.

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
polecamy
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wirtualna czytelnia Ibuk libra w Bibliotece Pedagogicznej w Bolesławcu

Po raz kolejny Biblioteka Pedagogiczna w Bolesławcu wykupiła dostęp do wybranych e-booków w Ibuk libra. Nowa oferta będzie aktualna do 22 lutego...

Zamknij