Sty 31, 2017
611 Wyświetleń
1 0

Wystawa Urszuli Bukowskiej

Napisany przez

Galeria Teatru Starego w Bolesławcu zaprasza na uroczyste otwarcie wystawy rysunków i szkła artystycznego autorstwa Urszuli Bukowskiej.

Artystka urodziła się w Bolesławcu. Od 12 roku życia przez wiele lat uczestniczyła w zajęciach grafiki warsztatowej i rysunku prowadzonych przez Magdalenę Konieczną w Młodzieżowym Domu Kultury w Bolesławcu. We wrześniu 2006 roku rozpoczęła naukę w Liceum Plastycznym w Jeleniej Górze, gdzie w ramach specjalizacji zdecydowała się na szkło. Po ukończeniu liceum kontynuowała edukację na Wydziale Szkła Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na kierunku projektowanie szkła. W 2015 roku obroniła dyplom, który został wybrany na wystawę podyplomową.

Na wystawie zobaczymy prace z okresu studiów, przede wszystkim z II Pracowni Szkła Artystycznego prowadzonej przez prof. Barbarę Zworską-Raziuk, I Pracowni Szkła Użytkowego prowadzonej przez prof. Kazimierza Pawlaka oraz Pracowni Rysunku Kreatywnego prof. Jacka Szewczyka.

Teatr Stary

10 lutego 2017, godz. 18.00

wstęp wolny

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.eu

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ein presse, alles media

Rysiek! Ja wiem, że ty dla paru euro diety europosła powiesz każdą bzdurę i powtórzysz twórczo rozwijając każdą brednię prezesa,...

Zamknij