Sty 26, 2017
1155 Wyświetleń
0 1

Nie chcą odbierać psów, bo grozi im mandat

Napisany przez

Polskie Radio Wrocław opublikowało dziś informację: “Mandaty dla właścicieli zaginionych psów. Schronisko: Ludzie przestali odbierać zwierzęta”. Sprawa dotyczy działania straży miejskiej z Bolesławca i skutków obciążania mandatami ludzi odbierających psy ze schroniska.

“Straż Miejska z Bolesławca karze mandatami osoby, które odbierają swoje psy ze schroniska dla zwierząt w Przylasku. Po tym, kiedy właściciele odbiorą czworonoga, odwiedza ich jeszcze straż miejska i wlepia 250 złotych mandatu.

Mamy kłopot – mówi kierownik schroniska w Przylasku Bogdan Mościcki, bo niektórzy mieszkańcy Bolesławca po prostu przestali psy odbierać. – Poszła już fama i ludzie zaczynają się bać przyjeżdżać. No, chyba że szczególnie psy kochają – wyjaśnia Bogdan Mościcki” – podaje Radio Wrocław.  Rozgłośnia podaje, że doszło już do sytuacji, że zamiast właściciela psa, adoptowali go sąsiedzi i oddali prawowitemu posiadaczowi.

Cały materiał Piotra Słowińskiego z PRW znajdziecie TUTAJ.

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Fotobudka na Twoją imprezę już jest w Bolesławcu!

Zastanawiasz się nad ciekawą atrakcją, dzięki której Twoje wesele lub Twoja impreza jeszcze lepiej zapisze się w pamięci gości? Jeśli...

Zamknij