Sty 23, 2017
546 Wyświetleń
0 0

Jak ferie to czas na “Kolaż z eMDeKiem”

Napisany przez

W pierwszym tygodniu ferii (13-17 lutego) Młodzieżowy Dom Kultury im. St. Wyspiańskiego zaprasza na bezpłatne zimowe zajęcia dla uczniów szkół podstawowych. Zajęcia będą się odbywać codziennie w godz. 10-14. Są jeszcze wolne miejsca dla uczniów z klas IV-VI.

W tym czasie zapewnimy dzieciom wiele zajęć uruchamiających wrażliwość i kreatywność z różnych dziedzin aktywności twórczej. Przewidujemy zabawy integracyjne, warsztaty interpersonalne, zajęcia teatralne, spacery połączone z poznawaniem ciekawych miejsc, zajęcia ceramiczne, plastyczne i taneczne oraz wspólne muzykowanie. Chcemy umożliwić uczestnikom nie tylko aktywne spędzenie czasu wolnego, ale także poznanie nowych przyjaciół i odkrycie nowych pasji.

Zapisy na zajęcia przyjmujemy w sekretariacie Młodzieżowego Domu Kultury im. St. Wyspiańskiego w Bolesławcu (ul. Grunwaldzka 5) od poniedziałku 16 stycznia 2017 roku w godzinach od 10:00 do 17:00. Tel. 75 644 65 65.

Tagi artykułu:
·
Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.eu

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Karnawałowe Bajkoczytanie

W ostatnią niedzielę stycznia znowu zasiądziemy z dziećmi do wspólnego czytania książek. Karnawałowy nastrój udzieli się z pewnością bohaterom naszych...

Zamknij