Mar 2, 2016
1197 Wyświetleń
1 0

Kiermasz Wielkanocny w MDK

Napisany przez

W dniach 7 – 9 marca 2016 r. Młodzieżowy Dom Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu serdecznie zaprasza na wielkanocny kiermasz prac wychowanków pracowni plastycznych.

W holu placówki zobaczymy dekoracje i kartki wielkanocne wykonane na zajęciach witrażu, ceramiki i rękodzieła. Za niewielkie pieniądze każdy może kupić oryginalne prezenty i różne ozdoby wielkanocne. Całkowity dochód z kiermaszu zostanie przekazany na Radę Rodziców MDK, która będzie wspierać poszczególne pracownie poprzez zakup dodatkowych materiałów plastycznych. Kiermasz będzie otwarty od poniedziałku do środy w godzinach 15:oo – 18:3o. Serdecznie zapraszamy!

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.eu

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wygraj stylizację MORYSON

Możesz przejść metamorfozę w Salonie MORYSON. Praca nad Twoją fryzurą i makijażem zostanie udokumentowana przez fotografa z firmy Fotopestka.pl, który...

Zamknij