Lut 17, 2016
950 Wyświetleń
1 0

Festiwal Tańca Orientalnego i Flamenca już 4 i 5 marca w Teatrze Starym

Napisany przez

W tym roku podczas finałowego koncertu dziewiątej już edycji Festiwalu gościnnie wystąpią: Damian Kowaliński (gitara) & Niño Soto (śpiew).

Damian Kowaliński to pierwszy polski gitarzysta flamenco, który w roku akademickim 2011/2012 otrzymał stypendium za wybitne wyniki w nauce gry na gitarze w cenionej na całym świecie szkole Fundación de Arte Flamenco Cristina Heeren w Sewilli. Tam też spędził najwięcej czasu,ucząc się i grając z najlepszymi mistrzami tego gatunku.

Niño Soto to śpiewak flamenco, pochodzący ze znanej cygańskiej rodziny z Sewilli, którego charyzmatyczna osobowość sprawia, że jego występy przepełnione są energią, rytmem i pozwalają poczuć się jak na prawdziwej cygańskiej fieście.

Gwiazdy i dorosłe grupy ze szkoły Tierra Flamenca można będzie zobaczyć na scenie 5 marca od godziny 17. Dzień wcześniej, 4 marca, o tej samej porze wystąpią grupy dziecięce ze szkoły Tierra Flamenca. Biletowany jest jedynie drugi dzień festiwalu. Wstęp kosztuje 8 złotych a bilety są dostępne pod numerem telefonu 510 661 602.

plakat a2
Kliknij TUTAJ i przyłącz się do wydarzenia na Facebooku aby być na bieżąco.

Organizatorzy: Tierra Flamenca Szkoła Tańca Orientalnego i Flamenco, VIA SUDETICA, Młodzieżowy Dom Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu , Powiat bolesławiecki, Teatr Stary w Bolesławcu serdecznie zapraszają.

Patronem medialnym festiwalu niezmiennie od lat jest portal bobrzanie.pl – internetowy nietabloid

Kategorie:
kultura
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jeźdźcy z Klubu Jeździeckiego “Folwark Wenus” Suszki na zawodach w stajni Gostar

W miniony weekend zawodnicy Klubu Jeździeckiego "Folwark Wenus" Suszki wzięli udział w SKOKOWYCH TOWARZYSKICH ZAWODACH W STAJNI GOSTAR koło Jeleniej Góry....

Zamknij