Maj 26, 2015
793 Wyświetleń
0 0

Koncert z okazji Dnia Mamy

Napisany przez

25 maja w Teatrze Starym w Bolesławcu swój Dzień Mamy świętowały najmłodsze dzieciaczki z pracowni tanecznych Anny Leśniewskiej – Maluszki, Takcik 1, Takcik 2 oraz Brzdące.

Te najmniejsze i najsłodsze dzieci do występu zaprosiły swoje mamy, przy których czują się bezpiecznie i pewnie. Mamy to takie osoby, z którymi można robić naprawdę wszystko – również tańczyć i śpiewać. Jednoczesne bycie lekarzem, kucharką, nauczycielką, krawcową, fryzjerką – to dla nich przysłowiowa bułka z masłem. Całymi dniami myślą o innych i dlatego dzięki swoim pociechom choć na chwilkę udało się je oderwać od codziennych prac. Tak, tak – niby oczywiste, jednak uśmiech mamy daje radość dzieciom, a taniec wyzwala w nich najpiękniejsze emocje! Koncert w wykonaniu małych artystów wzbudził ich wiele – głównie tych wzruszających i radosnych.

Zgromadzonych gości powitał dyrektor MDK Marek Łętowski, a za wspaniały występ i ciężką pracę dzieci podziękował Starosta Bolesławiecki Dariusz Kwaśniewski.

Tagi artykułu:
· · · · ·
Kategorie:
news
http://www.mdkboleslawiec.eu

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Program TVP Wrocław o Zespole Pieśni i Tańca Ziemi Bolesławieckiej

Zespół był bohaterem programu Telewizji Wrocław z cyklu "Na ludowo". Materiał opowiada historię zespołu. Jedną z bohaterek reportażu jest prowadząca...

Zamknij