1680 Wyświetleń
1 0

BKS przegrał z liderem – pierwsza porażka wiosną

Napisany przez

W meczu XXIII kolejki IV ligi dolnośląskiej BKS Bobrzanie Bolesławiec przegrał na wyjeździe z Miedzią II Legnica 0:4 (0:3). Legniczanie tym zwycięstwem zapewnili sobie awans do III ligi.

Piątkowe spotkanie rozpoczęło się w najgorszy z możliwych dla BKS-u Bobrzanie Bolesławiec sposób. Już w pierwszej minucie po strzale zza pola karnego Wichłacza Miedź II Legnica wyszła na prowadzenie. Kiedy w 7 minucie Wasilewski podwyższył na 2:0 jasne się stało, że ciężko będzie coś w tym meczu ugrać. Wprawdzie w następnych minutach pierwszej połowy meczu gra się wyrównała to jednak nie przełożyło się to na klarowne sytuacje podbramkowe dla naszego zespołu. Jakby tego było mało w 42 minucie gola do szatni zdobył Zieliński i na przerwę schodziliśmy przegrywając 0:3.  – czytamy na stronie klubu. W 81 minucie BKS stracił trzeciego gola.

Już w sobotę, 9 maja o godzinie 17 BKS Bobrzanie Bolesławiec podejmie u siebie Sokoła Wielka Lipa.
Pełna relacja Grzegorza Witonia na stronie klubu.