1884 Wyświetleń
3 0

14 medali Harpuna!

Napisany przez

Zawodnicy z Klubu Pływackiego Harpun Osiecznica wywalczyli aż 14 medali podczas zawodów pływackich o Puchar Burmistrza Lubania. Mimo startów tylko w jednym dniu HARPUN OSIECZNICA uplasował się na trzecim miejscu w klasyfikacji drużynowej.

Zawodnicy z Klubu Pływackiego Harpun Osiecznica wywalczyli aż 14 medali podczas zawodów pływackich o Puchar Burmistrza Lubania. Mimo startów tylko w jednym dniu HARPUN OSIECZNICA uplasował się na trzecim miejscu w klasyfikacji drużynowej.

Złoto zdobyli chłopcy w sztafecie 4 razy 50 m dowolnym Aleksander Sienkiewicz, Kamil Wróblewski, Patryk Błaszkiewicz i Ivan Sushchanka.
Maja Ostrowska zdobyła trzy złote medale 50 m dowolny, 50 m grzbiet i 50 m delfin
Aleksander Sienkiewicz złoto 50  m delfin, srebro 50 m dowolny i brąz 50 m grzbiet
Kamil Wróblewski złoto 50 m dowolny, srebro 50 m grzbiet i brąz 50 m delfin
Katarzyna Abramowicz brąz 50 m grzbiet i brąz 50 m delfin
Julia Barszczewska złoto 50 m grzbiet i srebro 50 m dowolny
Niebawem pływacy będą walczyć na międzynarodowych zawodach w Oleśnicy więc życzymy powodzenia.

Na zdjęciach zawodnicy z trenerem Tomaszem Zabawą i Instruktorami Agatą Haraf-Ruta i Katarzyną Maksymowicz.

Trener Tomasz Zabawa, Aleksander Sienkiewicz, Kamil Wróblewski, Patryk Błaszkiewicz i Ivan Sushchanka