Sty 19, 2015
686 Wyświetleń
0 0

Zabieg Exilis w Klinice La Perla – polecanej przez gwiazdy

Napisany przez

Klinika La Perla to jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieci klinik w Polsce. W swojej ofercie posiada szeroki zakres zabiegów odmładzających, odchudzających, estetycznych i SPA. W swoim menu Klinika posiada najskuteczniejszy sprzęt do likwidowania tkanki tłuszczowej, ujędrniania skóry, liftingu twarzy oraz modelowania sylwetki. Klinika La Perla SPA to zaś bogata propozycja zabiegów odprężających, regenerujących i relaksujących.

Klinika La Perla to jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieci klinik w Polsce. W swojej ofercie posiada szeroki zakres zabiegów odmładzających, odchudzających, estetycznych i SPA. W swoim menu Klinika posiada  najskuteczniejszy sprzęt do  likwidowania tkanki tłuszczowej, ujędrniania skóry, liftingu twarzy oraz  modelowania sylwetki. Klinika La Perla SPA to zaś bogata propozycja zabiegów odprężających, regenerujących i relaksujących. 

W placówce w Bolesławcu Klinika La Perla posiada między innymi, skuteczne urządzenie do odchudzania, redukcji zmarszczek oraz bezinwazyjnego ujędrniania i liftingu skóry Exilis.

Przy zabiegach na ciało, urządzenie Exilis wykorzystuje fale ultradźwiękowe oraz energię, która w bezpieczny i kontrolowany sposób powoduje głębokie nagrzewanie tkanki tłuszczowej, a tym samym jej redukcję i zmniejszenie obwodów.

Do procedury na twarz, Exilis wykorzystuje technologię CRT , która w połączeniu z ultradźwiękami i energią cieplną, usprawnia budowę nowych włókien kolagenowych, czego następstwem jest bezinwazyjny i całkowicie bezpieczny liftingu twarzy, jak również takich obszarów ciała jak piersi, ramion, brzucha czy uda.

Zabieg można wykonywać przez cały rok, na wszystkich fototypach skóry. Jest on bezbolesny, a bezpośrednio po nim można nałożyć makijaż i wrócić do bieżących aktywności.

Oprócz zabiegu Exilis, Klinika La Perla Bolesławiec posiada w swojej ofercie Liporadiologię – urządzenie do modelowania ciała oraz mezoterapię bezigłową, która skutecznie odmładza zarówno twarz jak i ciało.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na bezpłatne konsultacje z kosmetologiem Kliniki La Perla. Siedziba placówki znajduje się na ul. Dolne Młyny 21, Stomadent , Bolesławiec

Telefon kontaktowy 882 077 416 

www.la-perla.pl

klinika la perla basic_kontra

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
W CIKu cyknął roczek

Publikujemy list, który krytycznie odnosi się od pierwszego roku działalności Centrum Integracji Kulturalnej porównując działalność Centrum z wcześniejszymi deklaracji na...

Zamknij