Paź 19, 2014
757 Wyświetleń
3 0

Męskie Mięśnie

Napisany przez

– Wyobraź sobie, że dziś rano obudziłam się w kuchni na podłodze z pustą paczką po ciasteczkach w dłoni!!!! – zajęczała Moja Znajoma dzwoniąc do mnie dziś z samego rana.

– Wyobraź sobie, że dziś rano obudziłam się w kuchni na podłodze z pustą paczką po ciasteczkach w dłoni!!!! – zajęczała Moja Znajoma dzwoniąc do mnie dziś z samego rana.

– Myślisz, że ta moja dieta odchudzająca może mieć jakieś skutki uboczne? – zastanawiała się głośno Znajoma. – Jesteśmy z Rybką (pieszczotliwa ksywka Męża Znajomej) na diecie i Rybka też jakoś tak dziwnie się ostatnio zachowuje.

– Dziwnieeee? – zagadnęłam ziewając szeroko.

– No, dziwnie. Poinformował mnie, że przechodzi na dietę płynną – marynarską. Jest to dieta  NDM (Najlepsza Dla Mężczyzny), niczym swego czasu słynna woda po goleniu. Ponoć płynna przyspiesza przemianę materii i oczyszcza organizm w błyskawicznym tempie. I efekty są natychmiastowe.

– No i?

– No i są natychmiastowe. Mąż nic nie je tylko natychmiastowo wlewa w siebie piwo. Brzuch mu urósł ogromny – też natychmiastowo. Ostrzegam Go „Rybko, to nie jest dieta dla Ciebie”. On jednak zapiera się i twierdzi, że jego brzuch wcale nie jest gruby. Mówi, że w ogóle nie ma ogromnego brzucha, tylko ma w tym miejscu ogromny Mięsień Piwny, który na lądzie potocznie nazywa się brzuchem, a poza tym, to Mąż postanowił dużo ćwiczyć i wymodelować sobie wszystkie najważniejsze Męskie Mięśnie.

– Najważniejsze? Męskie? – ze zdziwienia zjechałam z łóżka.

– Tak. Biceps, Triceps i BIERceps.

W ramach płynnej diety Mąż Znajomej wybiera się z kolegami (wspierają Go podczas odchudzania) na żaglówki. A że Rybka lubi pływać…

flexi500

Kategorie:
flexi & sexi
http://www.flexibilityfitness.pl

Jestem wykwalifikowanym instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness nowoczesne formy gimnastyki, posiadam państwowe uprawnienia zawodowe. Z pasją i entuzjazmem prowadzę zajęcia fitness.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Uczniowski Klub Sportowy „Sokół Ocice” powstał w szkole w Ocicach

16 października w Szkole Podstawowej im. J. Kukuczki w Ocicach odbyło się spotkanie założycielskie Uczniowskiego Klubu Sportowego, rozpoczynającego właśnie swą...

Zamknij