Kwi 22, 2014
716 Wyświetleń
0 0

Międzynarodowy Dzień Tańca w Teatrze Starym

Napisany przez

Co roku 29 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Tańca.

Aby go uczcić, uczestnicy zajęć pracowni tanecznych działających w Młodzieżowym Domu Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego (prowadzonych przez Panie: Annę Leśniewską, Annę Słabiak i Elżbietę Eisenblätter) zaprezentują swoje umiejętności na scenie Teatru Starego. Zobaczymy m. in. choreografie tańca współczesnego, ludowego oraz flamenco. Na to niezwykłe, artystyczne wydarzenie oczywiście jest wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy Państwa do świetnej zabawy z nami!

Początek występów 29 kwietnia o godzinie 17:30.

Co roku 29 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Tańca.

Aby go uczcić, uczestnicy zajęć pracowni tanecznych działających w Młodzieżowym Domu Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego (prowadzonych przez Panie: Annę Leśniewską, Annę Słabiak i Elżbietę Eisenblätter) zaprezentują swoje umiejętności na scenie Teatru Starego. Zobaczymy m. in. choreografie tańca współczesnego, ludowego oraz flamenco. Na to niezwykłe, artystyczne wydarzenie oczywiście jest wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy Państwa do świetnej zabawy z nami!

Początek występów 29 kwietnia o godzinie 17:30.

Kategorie:
polecamy
http://www.mdkboleslawiec.eu

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Trzeci prezes Orki w tym miesiącu – Józef Chmielowski

Wiesław Ogrodnik był prezesem basenowej spółki tylko od 4 do 18 kwietnia tego roku. Czwartego kwietnia Rada Nadzorcza odwołała prezesa...

Zamknij